Wyniki niedzielnego Mini Turnieju - 13.04.2014

W niedzielę dwie nasze drużyny zagrały w Mini Turnieju towarzyskim. Nie mamy klasyfikacji końcowej ponieważ był to raczej kilkugodzinny sparing z dwiema drużynami Fair Play Wrocław oraz FC Wrocław Academy z Zakrzowa (teraz już z Wilczyna).

Było dobrze ale oczywiście mogło być lepiej :) Najważniejsze że chłopcy potrenowali i poćwiczyli nowe ustawienia i "nie swoje" pozycje. Cel trenerski został chyba zrealizowany w 100%.
Należy również podkreślić, że przeciwnicy grali składami w których chłopcy pochodzili zarówno z rocznika 2005 jak i 2004.

Wyniki FCWA II
FCWA II - FC Wrocław Academy o/ Wilkszyn 0:2
FCWA II - Fair-Play Wrocław I 0:2
FCWA II - Fair-Play Wrocław II 3:2