Trenerzy

Grupa wiodąca (I DLM) - Trener Michał Dymecki
Trener II klasy PZPN A. Były zawodnik: Wratislavia Wrocław, Ślęza Wrocław, Polonia Środa Śląska, Multimet Włókniarz Wrocław, MKS Parasol Wrocław. Od 2009 r. trener w Parasolu Wrocław. Od sezonu 2017/18 trener grupy wiodącej rocznika 2005.

Przygotowanie motoryczne - Trener Ryszard Michalski
Ur. 25.05.1964 we Wrocławiu. Absolwent AWF we Wrocławiu.
Dr nauk o kulturze fizycznej, adiunkt w Zakł. Lekkoatletyki w Katedrze Lekkoatletyki i Gimnastyki. Trener II klasy lekkoatletyki, instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor kulturystyki. W latach 1988-92 prowadził grupę sprinterów WKS Śląsk Wrocław, uczestników i medalistów Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów. W latach 1997-2000 pracował jako trener przygotowania motorycznego w Liceum Piłkarskim - "Sport-Contact" Wrocław, której wychowankami są między innymi: Tomasz Kuszczak, Arkadiusz Aleksander, Łukasz Garguła.

____________________________________________________________________________________________________________________________

W sezonach 2015/16 oraz 2016/17 trenerem drużyny był Michał Jóźwik
Ur. 01.08.1977 we Wrocławiu. Trener UEFA B. Wychowanek MKP Wratislavia Wrocław. Były zawodnik Ślęzy Wrocław gdzie grał w III lidze, PKS Łany, KS Łozina, FC Wrocław Academy. Ponadto grał w I Lidze futsalu w zespole Cuprum Polkowice oraz w Akademickiej Reprezentacji Polski w futsalu. Jako zawodnik Wratislavii powoływany na konsultacje reprezentacji Polski U-14 i U-15.Pracę trenerską rozpoczynał w Salosie Wrocław, potem kolejno był szkoleniowcem w MKP Wratislavia Wrocław, Gniazdo Piłkarskie Śląska Wrocław a od końca czerwca 2015 jest trenerem rocznika 2005 FC Wrocław Academy

Do końca sezonu 2014/15 trenerem drużyny był Marcin Wekiera
Ur. 29.05.1986 we Wrocławiu. Trener II Klasy w piłce nożnej.
Wychowanek Inkopaxu Wrocław. Jako piłkarz grał również w: Ślęzie Wrocław, Tukanie Wrocław, Śląsku Wrocław, Pogoni Miękinia, Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Obecnie występuje w drużynie seniorów FC Wrocław Academy. Od początku kariery trenerskiej, czyli od roku 2007 pracuje w FC Wrocław Academy.