Sparing z Olympic Wrocław

Rozegraliśmy dzisiaj pierwszy sparing z drużyną Olympic Wrocław prowadzoną przez wieloletniego kapitana Śląska Wrocław - Dariusza Sztylkę. Sparing odbył się na głównej płycie Stadionu Olimpijskiego.

Granie rozpoczęło się o 18:00 - skończyliśmy parę (naście) minut po 20:00.
Trener podzielił drużynę na dwie ekipy. W zasadzie od początku do końca składy obydwu drużyn nie były zmieniane (z drobnymi wyjątkami).
Występ obydwu drużyn można uznać za bardzo udany. Większość czasu piłka była w naszym posiadaniu. Nasza przewaga (szczególnie w przypadku drugiej drużyny) była także dobrze widoczna. Co tu więcej pisać? Było naprawdę dobrze.
Wynik sparingów nie ma znaczenia ale jak tu go nie podać jak był, prawda? Tak więc ostatecznie sparing wysoko wygraliśmy 17:5! Gratulacje chłopaki i trenerze. Dobra robota :)

1. 1:2 (Pietrzyk)
2. 2:0 (Zender, Stefanowicz)
3. 4:1 (Michalczyk, Gajewczyk x2, Hnat)