Turnieju 1x1 rocznika 2006 i młodszych

W niedzielę 26.01 odbył się kolejny turniej w formule 1x1 zorganizowany przez Stowarzyszenie Mane Cup. Tym razem do boju stanęli chłopcy z rocznika 2006 i młodsi.

W zawodach wzięło udział w sumie 15 uczestników. Nasz klub dzielnie reprezentowali Oliver Pütz, Lewandowski, Stasiak, Zender oraz Zalewski. Najliczniejszą reprezentację wystawił wrocławski Parasol - aż 9 chłopaków. W turnieju wziął udział również jeden zawodnik z Wratislawii.

Zawody odbyły się na hali MCS przy ul. Poznańskiej. W odróżnieniu od wcześniejszych turniejów mecze rozgrywane były tylko na jednym boisko. Dodatkowo grano bez autów.

Turnieje 1x1 są zazwyczaj niezwykle emocjonalne. Przeżywają zarówno piłkarze jak i ich rodzice. Nie inaczej było tym razem.

Świetny występ zanotowali Patryk Lewandowski oraz Dawid Zender, którzy zajęli odpowiednio 1 i 2 miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju! Mega gratulacje chłopaki! Jesteśmy z Was dumni :)
Ogromne słowa uznania należą się również pozostałym chłopakom, którzy dzielnie walczyli do samego końca.

Klasyfikacja końcowa (grupa finałowa):

1. Patryk Lewandowski (FC! FCW! FC Wrocław! AW!)
2. Dawid Zender (FC! FCW! FC Wrocław! AW!)
3. Patryk Janusz (Parasol)
4. Oskar Janusz (Parasol)
5. Kacper Pierożak (Parasol)
6. Radosław Radek (Wratislawia)