Towarzyski Turniej Sparingowy na Niskich Łąkach

Dnia 27.10.2013 rozegraliśmy towarzyski turniej rocznika 2005 na Niskich Łąkach we Wrocławiu. Oprócz naszej drużny udział w turnieju wzięły także drużyny Parasola, Śląska Wrocław SA oraz UKS Kiełczów Academy.

Zbiórka zaplanowana była na 8:30 - jak zwykle wszyscy byli na czas :)
Zakładaliśmy że rozegramy po 2 mecze z każdą drużyną (mecz + rewanż). Nie udało nam się niestety rozegrać meczy rewanżowych z Parasolem i Kiełczowem - drużyny wcześniej wróciły do domów.
Wszystkie nasze mecze oprócz ostatniego ze Śląskiem były bardzo wyrównane. Nie udało się żadnego wygrać ale należy zwrócić uwagę na to, że graliśmy z jednymi z najsilniejszych drużyn we Wrocławiu (Kiełczów wygrał tegoroczną jesienną Ligę Deichmanna).

Czas trwania meczy:

Wyniki:
[1:3] FC Wrocław Academy - Parasol Wrocław 2005
[0:1] FC Wrocław Academy - Śląsk Wrocław SA 2005
[0:2] FC Wrocław Academy - UKS Kiełczów Wrocław 2005
[0:3] FC Wrocław Academy - Śląsk Wrocław SA

Kadra:
Kwiecień, Średzki, Pietrzyk, Kamiński, Gajewczyk, Kiełbasiewicz, Tokarski, Okulicz-Kozaryn, Łyszkiewicz, Wawrzyniak, Rech, Lewandowski

Bramki:
Pietrzyk x 1