Sparing z drużyną Czarni Jelcz-Laskowice

16.11.2013 w sobotę rozegraliśmy mecz sparingowy z drużyną żaków Czarni Jelcz-Laskowice.

Na boisko przy SP nr 2 w Jelczu dotarliśmy wszyscy w tym samym czasie - nie zanotowano żadnych spóźnień! Część z nas ruszyła spod Stadionu Olimpijskiego - reszta dojechała bezpośrednio do Jelcza. Frekwencja wysoka - chłopcy mieli spore wsparcie :)

Mecz rozpoczął się równo o godzinie 11:00 - rozegraliśmy 4 części po 20 minut każda. Graliśmy w niebieskich strojach Sallera.

Początkowo spotkanie było bardzo wyrównane, mimo iż nasi chłopcy zdecydowanie częściej byli w posiadaniu piłki i znacznie sprawniej radzili sobie z organizowaniem gry. Wyraźnie widać było również efekt ostatnich intensywnych treningów - podania wychodziły znakomicie!

Pierwsze 20 minut przegraliśmy 0:1. W kolejnych odsłonach meczu nasza przewaga jednak rosła. Drugą część meczu chłopcy wygrali 3:0 a trzecią zremisowali 1:1. Ostatni fragment to już pokaz gry naszych chłopaków wygrany wyraźnie 4:0. W sumie sparing skończył się wynikiem 8:2 dla FC Wrocław Academy.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Kadra: Kwiecień, Średzki, Kamiński, Kiełbasiewicz, Tokarski, Okulicz-Kozaryn, Łyszkiewicz, Rech, Lewandowski, Hnat, Puetz Tobias, Puetz Oli, Stasiak, Stefanowicz, Gruszczyński, Zender
Bramki: Łyszkiewicz x2, Hnat, Okulicz-Kozaryn, Stasiak, Stefanowicz, Tokarski, 1 bramka samobójcza