Krótkie podsumowanie sobotniego turnieju Gryf Cup

Pierwszy halowy turniej w tym sezonie zimowym już za nami. Co tu dużo mówić - mogło być trochę lepiej. Zajęliśmy ostatecznie miejsca 7 (FCWA I) oraz 9 (FCWA II). Nie tracimy wiary! Jak to się mówi w świecie kibicowskim: "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"!

Ciekawe jest to, że nasza pierwsza drużyna w fazie grupowej pokonała późniejszego zwycięzcę turnieju 2:0!

Pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy turnieju - Gryf Świdnica, który pokonał w finale zespół AP Orzeł Ząbkowice 2:1. O trzecie miejsce walczyły drużyny Śląska Wrocław oraz Orlika Kłodzko. Mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Kłodzka po dogrywce w karnych.

Nasze mecze:

FCWA I
FC Wrocław Academy I 1:2 AP Orzeł Ząbkowice
FC Wrocław Academy I 2:0 Gryf Świdnica
FC Wrocław Academy I 0:0 Polonia Wrocław
FC Wrocław Academy I 0:1 Football Academy Wałbrzych
FC Wrocław Academy I 2:0 FC Wrocław Academy II
FC Wrocław Academy I 2:0 Polonia Wrocław

Kadra: Kiełbasiewicz, Pietrzyk, Średzki, Kamiński, Tokarski, Hnat, Okulicz-Kozaryn, Kwiecień, Łyszkiewicz
Bramki: Hnat x5, Okulicz-Kozaryn x2,

FCWA II
FC Wrocław Academy II 1:1 Orlik Kłodzko
FC Wrocław Academy II 0:0 Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy II 1:3 Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy II 0:2 FC Wrocław Academy I
FC Wrocław Academy II 0:1 Polonia Wrocław

Kadra: Gajewczyk, Sawiłow, Rech, Wawrzyniak, Stasiak, Lewandowski, Zender, Stefanowicz
Bramki: Gajewczyk, Rech

Wszystkie wyniki na stronie organizatora

Na koniec parę spraw poza meczowych:
1. Na szczególne wyróżnienie zasługują dzisiaj rodzice. Wszystko przebiegło bardzo pomyślnie - czas wyjazdu, zbiórka, koordynacja logistyczna, dobór skarpet do strojów, zbiórka pieniędzy, kulturalny doping, zaangażowanie itd. Super!
2. Wpisowe miało wynieść 500 zł - ostatecznie zapłaciliśmy 440 zł ponieważ opcja z wyżywieniem była na specjalne zamówienie. Zebraliśmy 510 zł - zostało 70 zł w kasie, którą od wczoraj opiekuje się pani Skarbnik Kalina mama Szymona. Z tej reszty zapłacimy za flagę i coś jeszcze zostanie.
3. Jak będą jakieś zdjęcia z turnieju dam znać.
4. Na następnym turnieju wygramy wszystko co się da i jeszcze więcej.