II Dolnośląska Liga Młodzików - 2 kolejka (03.09.2016)

W DRUGIEJ KOLEJCE II DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW PRZEGRYWAMY NA WYJEŹDZIE 3:0 (3:0) Z LECHIĄ DZIERŻONIÓW

Wracamy do Wrocławia bez punktów ale wynik spotkania w ogóle nie odzwierciedla tego, co rzeczywiście działo się dzisiaj na boisku.
Przeciwnik był wymagający i silniejszy co doskonale wykorzystał. Nasi chłopcy jednak wspaniałe grali piłką i pod tym względem prezentowali się zdecydowanie lepiej od drużyny gospodarzy. Nawet trener Lechii wielokrotnie powtarzał, że graliśmy lepiej od jego podopiecznych. To cieszy!
Przed chłopcami jeszcze długa droga ale jesteśmy dumni z ich dzisiejszej postawy na boisku!!! Brawo drużyna!

W dzisiejszym spotkaniu II Okręgowej Ligi Młodzików nasza grupa goniąca pokonała zdecydowanie Sokoła Smolec 5:2! Gratulacje!

Data: 03.09.2016
Godzina: 13:00 (zbiórka na miejscu 12:00)
Miejsce: OSiR ul. Strumykowa 1, Dzierżoniów (mapka poniżej)