II Dolnośląska Liga Młodzików - 3 kolejka (11.09.2016)

W TRZECIEJ KOLEJCE II LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ MŁODZIKÓW PRZEGRYWAMY 0:3 (0:2) Z PARASOLEM WROCŁAW

W pierwszej ligowym meczu był remis, w drugim przegrana więc do kolekcji brakowało nam tylko zwycięstwa. Niestety nie tym razem...
Mimo porażki możemy jednak być ponownie zadowoleni z postawy chłopaków. Był to chyba najlepszy mecz z dotychczas rozegranych i łatwo skóry nie sprzedaliśmy!
Nasi zwodnicy przez cały mecz mądrze rozgrywali piłkę i byli w jej posiadaniu zdecydowanie dłużej od przeciwników. Wszystkie bramki padły po naszych prostych błędach, które Parasol skutecznie wykorzystywał.
Musimy popracować nad skutecznością, której nam jeszcze trochę brakuje oraz nad zmniejszeniem liczby prostych błędów. Jak te aspekty zostaną poprawione to nasi chłopcy będą jeszcze trudniejszym przeciwnikiem do pokonania :)
Brawo chłopaki! Brawo trenerze!

Mecz sędziowali trenerzy ponieważ z niezrozumiałych powodów sędziowie na spotkanie nie dotarli... Takie realia

Data: 11.09.2016
Godzina: 16:30 (zbiórka na miejscu 15:30)
Miejsce: ul. Lotnicza 72 (mapka poniżej)