Sparing z Zagłębiem Lubin (19.10.2014)

W niedzielę 19.10.2014 udaliśmy się do Lubina na mecz towarzyski z Zagłębiem Lubin. To był już drugi raz w krótkim czasie kiedy obie drużyny się ze sobą zmierzyły. We wrześniu przegraliśmy 2:3 w turnieju Olimpijski FC - Zagłębie zajęło tam 3-cie miejsce.
Po przyjeździe wrażenie zrobiło nas zaplecze treningowe Zagłębia. Piękne boisko ze sztuczną murawą, drugie w trakcie budowy znajdowało się tuż obok a wokół parę innych boisk trawiastych. Mają tam sporo miejsca do trenowania.
Dojazd jak w sobotę - idealny! Wszyscy byli na czas a nawet sporo wcześniej. Co za rodzice!
Podobnie jak wczoraj zagraliśmy dwiema drużynami. Małe różnice w składach były ale to dlatego, że dzisiaj zagrali chłopcy, których wczoraj nie było i odwrotnie. Zasadniczą różnicę dało się zauważyć w FCWA II - nie było Mikołaja Gołojucha, a więc graliśmy bez zawodowego bramkarza. To zawsze spora strata i osłabienie. Mecze obu drużyn toczyły się równolegle więc w FCWA II na bramce stawali na zmianę zawodnicy z pola.
Dzisiaj było dużo więcej grania i to w zasadzie bez większych przerw. Obie drużyny zagrały po 3 części około 30-to minutowe każda.
Udany występ (prawie debiut) zanotował Mateusz Trojanowski - był to już co prawda jego trzeci mecz w barwach naszej drużyny jednak wcześniej nie było okazji, żeby o tym napisać. Witamy w drużynie!

FCWA I
Dzisiaj trener mniej testował dzięki czemu drużyna mogła rozwinąć skrzydła. W sumie wygraliśmy 20:10. Przewaga w każdej części meczu była ogromna! Śmiało można powiedzieć, że byliśmy drużyną o klasę lepszą pod każdym względem. Na uwagę zasługuje przygotowanie motoryczne naszych zawodników. Zagłębie Lubin już w drugiej części meczu "oddychało rękawami". U nas tempo i dynamika gry była przez cały czas na podobnym poziomie. Super spotkanie i ogromne gratulacje!
Kadra: Okulicz-Kozaryn, Hnat, Chicote, Gajewczyk, Michalczyk, Pietrzyk, Kwiecień, Basiński (w trzeciej części)
Bramki: Chicote x6, Okulicz-Kozaryn x4, Hnat x3, Michalczyk x3, Gajewczyk x2, Pietrzyk x1, Kwiecień x1
Asysty: Gajewczyk x2, Okulicz-Kozaryn x2, Chicote x2, Pietrzyk x1, Hnat x1

FCWA II
Mecze obydwu drużyn rozgrywane były równocześnie więc przyznam szczerze, że sporo mniej widziałem tego co się działo w spotkaniach drugiej drużyny. Mecz pierwszy zagrali chłopcy wyśmienicie - był pazur i dobra jakość. Ta część spotkania skończyła się zwycięstwem 4:2. Gorzej było w kolejnych meczach: 4:8 oraz 5:8. W sumie 13:18. Biorąc pod uwagę fakt, że nie mieliśmy bramkarza z prawdziwego zdarzenia nie jest to zły wynik. Cieszy postawa i walka do samego końca. W optymalnym składzie na pewno byłaby wygrana!
Kadra: Zender, Sinicki, Basiński, Łyszkiewicz, Lewandowski, Kamiński, Trojanowski
Bramki: Trojanowski x3, Zender x2, Lewandowski x2, Łyszkiewicz x2, Sinicki x2, Kamiński x1, Basiński x1,
Asysty: Lewandowski x3, Łyszkiewicz x2, Zender x2, Trojanowski x2

Galeria zdjęć z Lubina