X Halowy Turniej Hary Cup w Łodzi (14-16.11.2014)

W dniach 14-16 listopada dwie nasze drużyny wzięły udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju w Łodzi. Był to nasz pierwszy dwudniowy turniej i to od razu poza Wrocławiem. Był to również pierwszy występ na hali w tym sezonie.

Organizacyjnie turniej super. Dojazd, zakwaterowanie itd. bez zarzutów. Udało się wszystko dopiąć i wydaje się, że wszyscy byli zadowoleni.
Na zawody mieli się wybrać wszyscy zawodnicy jednak trzech chłopaków z różnych powodów nie pojechało.

Do Łodzi dojechaliśmy w piątek około godziny 19:00. Po kolacji która podana została na obiekcie CHKS Łódź (na miejscu zawodów) udaliśmy się do hotelu Eskulap. Razem z zawodnikami zakwaterowany był trener Marcin oraz tato Andrzeja - Piotrek. Rodzice rezerwowali miejsca noclegowe w okolicznych hotelach.
W sobotę pierwszy mecz o 8:30 rozegrały między sobą obie nasze drużyny. W sumie każda z drużyn zagrała po 6 meczy. Pierwsza skończyła na 4-tym miejscu a druga na 6-tym. Oznaczało to, że FC Wrocław I zagra w niedzielę w finale A (miejsca 1-8) a FC Wrocław II w finale B (miejsca 9-14).
Po niedzielnych finałowych meczach ostatecznie pierwsza drużyna zajęła bardzo dobre 7-me miejsce a druga 11-te na czternaście startujących ekip. Są to bardzo dobre lokaty biorąc pod uwagę fakt, że w turnieju uczestniczyły same topowe drużyny z różnych rejonów Polski. Na trawie byśmy wygrali!
Wyniki X Turnieju Hary Cup 2014

Składy drużyn - bramki - asysty:

FC Wrocław I: Kwiecień, Tokarski, Gajewczyk, Michalczyk, Pietrzyk, Chicote, Hnat, Okulicz-Kozaryn
Strzelcy bramek: Hnat x4, Pietrzyk x2, Michalczyk x2, Gajewczyk, Tokarski
Asysty: Hnat, Michalczyk

FC Wrocław II: Gołojuch, Lewandowski, Wawrzyniak, Kozioł, Zender, Bieńkowski, Kamiński, Sinicki, Trojanowski
Strzelcy bramek: Zender x4, Kozioł x3, Bieńkowski, Sinicki, Trojanowski, Kamiński|
Asysyty: Lewandowski

PRZYGOTOWANIE:

STROJE:
Czerwone i niebieskie stroje klubowe / Dresy, czapki, szaliki klubowe / Buty halówki!

KOSZTY:
Koszt od zawodnika:

• 210 zł - płatne na miejscu (proszę przekazać wpłatę w dniu wyjazdu kierowcy - BARDZO WAŻNE!!!)
  • 30 zł - zbierane było wcześniej
  • Dojazd - rozliczenie z kierowcą
  • Wydatki na miejscu - bez szaleństw!

ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE:

• Noclegi: Hotel Eskulap, ul. Paradna 46, Łódź
  • Wyżywienie: zawodnicy posiłki będą mieli podawane w restauracji hotelu Nikon na obiekcie CHKS Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18 (czyli tam gdzie sala)

ZGŁOSZONE DRUŻYNY:
Gryf Tczew, Szkoła Futbolu Gniezno, Zawisza Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, Widzew Łódź, Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź, SMS Łódź, Lublinianka Lublin, Wicher Kobyłka, Pogoń Siedlce, UKS Kiełczów, Pelikan Łowicz, FC Wrocław Academy I, FC Wrocław Academy II

DOJAZD NA TURNIEJ
Jedziemy własnymi autami. W piątek kolacja planowana jest mniej więcej na 19:00. Wyjazd z Wrocławia między 15:00-16:00.

Podział:

Auto nr 1: Okulicz-Kozaryn
Zawodnicy - Okulicz-Kozaryn, Kwiecień, Kozioł
Pozostali - Piotr Okulicz-Kozaryn, Trener Marcin Wekiera
Telefon do kierowcy: Piotr Okulicz-Kozaryn - 601 588 347

Auto nr 2: Hnat
Zawodnicy: Hnat, Łyszkiewicz, Sinicki
Pozostali: Leszek Hnat
Telefon do kierowcy: Leszek Hnat - 668 322 764

Auto nr 3: Bus FC Wrocław Academy
Zawodnicy: Zender, Lewandowski, Pietrzyk, Bieńkowski, Wawrzyniak
Pozostali: Jurek Zender, Marta Lewandowska, Kalina Pietrzyk, Krzysiek Bieńkowski