Sparing z WKS Śląsk Wrocław (05.11.2014)

Środa, 05.11.2014, Pola Marsowe, godz. 18:00 - 20:00

Dzisiaj rozegraliśmy mecz treningowy (sparing) z drużyną WKS Śląsk Wrocław. Rywal dobrze nam znany - nie raz już graliśmy.
Z WKS-em spotkaliśmy się niedawno na Deichmannie - Kolumbia wygrała wtedy po emocjonującej końcówce 2:1.
Wcześniej również się mierzyliśmy - zazwyczaj nasi chłopcy byli lepsi.

Dzisiejszy sparing miał być inny niż dotychczasowe. Ekipa WKS-u niedawno (przed turniejem Deichmann) została wzmocniona przez najlepszych chłopców grających we wszystkich oddziałach WKS Śląsk we Wrocławiu. Najlepsi z najlepszych!
Oczywiście nie jest to Akademia Piłkarska Śląska Wrocław. Proszę nie mylić. WKS to chłopcy, którzy do Akademii się nie dostali... Jednak zdecydowanie są to nieźli zawodnicy.

Graliśmy klasycznie dwiema drużynami. Przeciwnicy również wystawili dwie ekipy. Bez wchodzenia w szczegóły nasi zawodnicy prezentowali się w przeważającej części meczu lepiej. Oczywiście były lepsze i gorsze chwile - jak zawsze. Tych lepszych mieliśmy jednak zdecydowanie więcej i ostatecznie pokonaliśmy WKS 12:6.

Wyniki poszczególnych części meczu:

FCWA I
2:0 / 1:1 / 2:2 > razem 5:3
Bramki: Hnat x2, Michalczyk x2, Pietrzyk x1
Asysty: Pietrzyk x1, Tokarski x1, Hnat x1

FCWA II
1:1 / 0:1 / 6:1 > razem 7:3
Bramki: Kozioł x2, Zender x1, Kamiński x1, Trojanowski x1, Sinicki x1, Nowy zawodnik x1