Turniej Olimpiakos 13.12.2014

W sobotę 13.12.2014 rozegraliśmy najkrótszy turniej w dotychczasowej naszej historii. Zawody zaczęły się już o godzinie 8:00. Zaplanowane były tylko 3 mecze. Turniej dla rocznika 2004 i młodszych. Chłopcy z którymi zagraliśmy były w większości starsi - część jednak była również z naszego rocznika.

Pierwszy pojedynek z Olimpiakos Żerniki Wrocławskie rozpoczął się dla nas bardzo dobrze - prowadziliśmy 1:0. Po paru naszych błędach przeciwnicy nie tylko wyrównali ale i strzelili dwie kolejne bramki. Szkoda - mecz był do wygrania. Kolejne dwa spotkania to już nasza pełna dominacja. Chłopcy zagrali dwa bardzo udane mecze.
Ostatecznie zajęliśmy II miejsce - WYNIKI TURNIEJU

Kadra: Kwiecień, Kamiński, Lewandowski, Wawrzyniak, Sinicki, Trojanowski (C), Kozioł, Łyszkiewicz, Okulicz-Kozaryn
Strzelcy bramek: Wawrzyniak x3, Okulicz-Kozaryn x3, Sinicki x2, Kozioł
Asysty: Sinicki x3, Łyszkiewicz, Kamiński, Kozioł, Wawrzyniak

PRZYGOTOWANIE:

Kadra: Kwiecień, Kamiński, Lewandowski, Wawrzyniak, Sinicki, Trojanowski, Kozioł, Łyszkiewicz
Nie jedzie: Lewandowski
Dodatkowo powołany: Okulicz-Kozaryn

Okazuje się że Olimpiakos Cup to bardziej mini turniej lub sparing - całość będzie trwała tylko 2 godziny od 8:00 do 10:00. Zagrają 4 drużyny - każdy z każdym.
Jest to turniej dla rocznika 2004 i młodszych - będzie więc walka.
Planowana jest relacja LIVE dla chętnych. Link do wyników będzie tutaj - na samej górze (jak ostatnio).

Koszty: 10 zł od zawodnika (wyszło po 7,5 zł ale zaokrąglimy a reszta pójdzie do wspólnej kasy). Zbiórka w piątek na treningu.
Stroje: czerwone meczowe + niebieska koszulka
Dojazd: własnymi samochodami (w trakcie organizacji - do ustalenia w piątek na treningu - osoby nie mające transportu proszę o kontakt)
Godzina rozpoczęcia: 8:00 (zbiórka o 7:30 na miejscu).
Dojazd zajmie około 15-20 minut więc trzeba pi razy oko o 7:15 wyjechać z Wrocławia
Adres:
Hala sportowa GOSiR, ul. Kolejowa 7a, Żerniki Wrocławskie
Widok Street View na halę

Uczestnicy:
Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kolektyw Radwanice
Błękitni Jerzmanowo
FC Wrocław Academy

W tym samym dniu odbędzie się też II tura tego turniejo-sparingu (w której nie bierzemy udziału) w godzinach 10:30-12:30. Zagrają tam UKP Rafin Olimpiakos Żerniki Wrocławskie, AP Chojnik, Sporting Wrocław, Błękitni Jerzmanowo II. Jeszcze w późniejszych godzinach zagrają roczniki 2002 i młodsze.