I DLM: 1 kolejka - Śląsk Wrocław S.A. - FCWA (02.09.2017)

W PIERWSZEJ KOLEJCE I DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW PRZEGRYWAMY ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW S.A.

Skrót meczu:

Początek spotkania i cała pierwsza połowa wyglądały bardzo obiecująco. Nasi chłopcy ruszyli z impetem do walki i szybko przejęli inicjatywę na boisku. Stworzyli parę idealnych sytuacji bramkowych i w tej części gry przeważali. Piękną bramkę na 1:0 strzelił w jedenastej minucie Bartek Kruk. Niestety pod koniec pierwszej połowy Śląsk doprowadził do remisu.
Druga odsłona spotkania należałajuż zdecydowanie do rywala. Ostatecznie przegrywamy 4:1 (1:1).

Gratulujemy przeciwnikowi udanego meczu. Pozdrawiamy Maćka Kmiecika, który w poprzednim sezonie zasilał nasze szeregi a dzisiaj w Śląsku rozegrał udane spotkanie.

Witamy na pokładzie Erwina Franieczka oraz Eryka Słowikowskiego, którzy niedawno nas wzmocnili a dzisiaj zadebiutowali w meczu ligowym!

Za tydzień podejmujemy u siebie Miedź Legnicę i będziemy walczyć o pierwsze trzy punkty!

W dzisiejszym spotkaniu FCWA reprezentowali: Gołojuch, Zybert, Jakóbczyk, Bieńkowski, Słowikowski, Pietrzyk, Majkutewicz, Burda, Michalczyk, Kruk, Kasperski, Franieczek, Okulicz-Kozaryn, Mirga, Gajewczyk, Czaplicki

Czas: 02.09.2017, sobota, godz. 09:30 (zbiórka 08:30)
Miejsce: Boisko AWF ze sztuczną nawierzchnią, ul. Mickiewicza 56
Bierzemy 2 kpl. strojów, koszulkę treningową, przybory do kąpieli.