Turniej o Puchar Tymbarku (28.10.2014)

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU
KATEGORIA U-10
MIASTO WROCŁAW

28.10 (we wtorek) na Polach Marsowych rozegraliśmy pierwszy (i jak się okazało ostatni) etap Turnieju o Puchar Tymbarku. Patrząc na zgłoszone ekipy, których było aż osiem, pozytywnie nastawieni byliśmy co do wyniku końcowego. Szanse na awans do etapu wojewódzkiego były ogromne. Jedyną drużyną której mogliśmy się obawiać był UKS Kiełczów Academy. Okazało się jednak że starowali w innej grupie - spoza Wrocławia.

8 drużyn podzielono na dwie grupy, graliśmy 2 x 10 minut. Pierwszy mecz z SP 18 (Polonia Wrocław) nasi chłopcy z dużą lekkością wygrali 5:0. Podbudowani przystąpili do kolejnego meczu. I tu zaskoczenie. Drużyna Olympicu Wrocław (trener Bzdzian) okazała się bardzo wymagająca i niestety ulegliśmy po zaciętej grze 1:3. Trzeci mecz w grupie był już pod naszą kontrolą. Wygraliśmy z drugą drużyną Olympic Wrocław (trener Nadbrzeski) 6:2.
Z grupy wyszliśmy na drugim miejscu z 6-cioma punktami i stosunkiem bramek 12:5

W drugim etapie zagraliśmy z drużyną, która zajęła 1-sze miejsce w grupie B - Trik Sołytsowice. Grupa B okazała się zdecydowanie słabsza. Z Trikiem bez najmniejszych problemów po bardzo dobrej grze wygraliśmy aż 7:0. W finale przyszło się nam zmierzyć ponownie z Olympic Wrocław (trener Bzdzian). Niestety i tym razem polegliśmy... 0:3.

Trudno. W przyszłym roku powalczymy. Co prawda będzie ciężej bo będziemy w grupie U-12 i na pewno wpadniemy na nasz starszy rocznik. Kto wie jednak co będzie w przyszłym roku...

Kadra:
Kwiecień, Tokarski, Gajewczyk, Michalczyk, Pietrzyk, Okulicz-Kozaryn, Hnat, Chicote, Bieńkowski, Kamiński
Bramki:
Hnat x6, Chicote x3, Okulicz-Kozaryn x3, Michalczyk x2, Gajewczyk, Kamiński