II Dolnośląska Liga Młodzików - zaległa 4 kolejka (22.10.2016)

W CZWARTEJ ZALEGŁEJ KOLEJCE II DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW WYSOKO PRZEGRYWAMY Z KS POLKOWICE

Do Polkowic jechaliśmy po punkty. Byliśmy świadomi mocy przeciwnika i wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Wierzyliśmy jednak, że po ostatnich dobrych spotkaniach, stać nas na podjęcie walki. Niestety nie tym razem. Dzisiaj przegraliśmy nie tylko z bardzo silnym rywalem ale również trochę sami ze sobą. Mecz skończył się wynikiem 7:0 (4:0).

Gratulujemy drużynie KS Polkowice dobrej gry a my z dzisiejszego meczu musimy wyciągnąć wnioski oraz szybko o nim zapomnieć. Jak to się mówi - „co nas nie zabije to nas wzmocni”! Gramy i trenujemy dalej – za tydzień kolejny mecz i kolejne emocje.

FC! FCW! FC Wrocław Auuuu!

Czas: 22.10.2016 godz. 12:30 (zbiórka 9:50 na stacji Shell przy ul. Żmigrodzkiej - wylot na Poznań)
Miejsce: Stadion, Polkowice ul. Kopalniana 4 (mapka niżej)