Turniej w Żernikach Wrocławskich (14.02.2015)

Kolejne przekonujące zwycięstwo mocniejszego składu FC Wrocław Academy 2005 "A"!

Chłopcy wzięli dzisiaj udział w turnieju Olimpiakos Cup w Żernikach Wrocławskich dla rocznika 2004. W zawodach uczestniczyło sześć lokalnych drużyn. Nasi zawodnicy wygrali wysoko wszystkie pięć pojedynków i ponownie bez straty bramki zajęli pierwsze miejsce w turnieju! Tym razem stosunek bramek prezentował się jeszcze bardziej imponująco bo aż 25:0! Tym samym w dwóch ostatnich turniejach w 11 meczach nasi zawodnicy strzelili 46 bramek jednocześnie nie tracąc ani jednej.

Nasza drużyna była dzisiaj nie do zatrzymania. Chłopaki zachwycali piękną grą indywidualną oraz ciekawą i skuteczną grą kombinacyjną. Wszystkie mecze toczyły się na połowie przeciwników, którzy nie mieli pomysłu na zbliżenie się do naszej bramki i wykończenie akcji zdobyciem gola.

Kadra:
Gołojuch, Hnat, Okulicz-Kozaryn, Tokarski, Michalczyk, Czaplicki, Pietrzyk, Gajewczyk

Wyniki (wyniki, strzelcy oraz asysty zostały zweryfikowane 19.02 na podstawie filmów z meczy):

FCWA - Kolektyw Radwanice 3:0 ()
Bramki: Okulicz-Kozaryn, Tokarski, Okulicz-Kozaryn (as. Czaplicki)

FCWA - Ślęza Żórawina 4:0 ()
Bramki: Michalczyk (as. Okulicz-Kozaryn), Czaplicki, Tokarski (as. Gajewczyk), Hnat (as. Okulicz-Kozaryn)

FCWA - Energetyk Siechnice 6:0 ()
Bramki: Pietrzyk, Gajewczyk (as. Michalczyk), Gajewczyk, Pietrzyk (as. Hnat), Czaplicki (as. Hnat), Tokarski

FCWA - PKS Łany 6:0 ()
Bramki: Czaplicki (as. Hnat), Hnat, Hnat (as. Czaplicki), Hnat (as. Okulicz-Kozaryn), Hnat (as. Tokarski), Hnat

FCWA - Olimpiakos Żerniki 6:0 ()
Bramki: Hnat, Tokarski (as. Czaplicki), Hnat, Czaplicki, Okulicz-Kozaryn (as. Michalczyk), Michalczyk

Podsumowanie:
Hnat x 8 (3 as.)
Czaplicki x 4 (3 as.)
Tokarski x 4 (1 as.)
Okulicz-Kozaryn x 3 (3 as.)
Michalczyk x 2 (2 as.)
Gajewczyk x 2 (1 as.)
Pietrzyk x 2

Relacje z turnieju na innych stronach:
Olimpiakos Żerniki - OLIMPIAKOS CUP 14.02 tura III
PKS Łany - Relacja z Turnieju Orlików w Żernikach Wrocławskich

POZOSTAŁE INFORMACJE

Stroje: czerwone plus niebieska koszulka na zmianę
Zbiórka: na miejscu o 13:30 (dojazd zajmuje około 20 minut)
Dojazd: własnymi samochodami (do ustalenia w piątek na treningu - osoby nie mające transportu proszę o kontakt)
Opłata: 10 zł od zawodnika
Adres: