Turniej w Jordanowie Śląskim (08.02.2015)

Pierwsze miejsce drużyny Niebieskiej na turnieju dla rocznika 2005 zorganizowanym przez klub Olympic Wrocław w Jordanowie Śląskim!

Drużyna FCWA Niebieska zagrała wspaniałe zawody wygrywając wszystkie 6 meczy nie tracąc przy okazji ani jednej bramki! Z bilansem 21:0 zajęła zasłużenie 1-sze miejsce na 7 startujących drużyn. Prawie połowa bramek padła po bezpośrednim podaniu od kolegi z drużyny (10 asyst) co świadczy o wspaniałej współpracy zawodników.

Wyniki:
FCWA Niebiescy - Olympic Kozanów II 3:0
FCWA Niebiescy - Olympic Kozanów I 4:0
FCWA Niebiescy - Bielawianka Bielawa 5:0
FCWA Niebiescy - Olympic Sztabowa 3:0
FCWA Niebiescy - Pogoń Oleśnica 1:0
FCWA Niebiescy - FCWA Czerwoni 5:0

Kadra:
Gołojuch, Okulicz-Kozaryn, Hnat, Kozioł, Pietrzyk, Burda, Gajewczyk, Michalczyk, Czaplicki
Strzelcy i asysty:
Hnat x 4 (3 as.), Pietrzyk x 4, Michalczyk x 3 (2 as.), Czaplicki x 3, Burda x 2 (2 as.), Okulicz-Kozaryn x 2 (2 as.), Gajewczyk x 2 (1 as.), Kozioł x 1

Drużyna FCWA Czerwona poradziła sobie trochę gorzej i skończyła turniej na 5-tym miejscu. Nie można jednak odmówić chłopcom woli walki oraz zaangażowania w grę.

Wyniki:
FCWA Czerwoni - Olympic Kozanów I 2:0
FCWA Czerwoni - Olympic Sztabowa 2:4
FCWA Czerwoni - Pogoń Oleśnica 1:1
FCWA Czerwoni - Bielawianka Bielawa 1:1
FCWA Czerwoni - Olympic Kozanów II 2:3
FCWA Czerwoni - FCWA Niebiescy 0:5

Kadra:
Kwiecień, Chicote, Zender, Kasperski, Wawrzyniak, Bieńkowski, Sinicki
Strzelcy i asysty:
Zender x 3 (1 as.), Chicote x 2 (1 as.), Kasperski x 2, Sinicki x 1, Bieńkowski 1 as.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Jędrzej Hnat z naszej Niebieskiej drużyny. Nie był wybierany najlepszy bramkarz ale taka nagroda należała się Mikołajowi Gołojuchowi (FCWA Niebiescy), który wczoraj na bramce wyczyniał cuda!

Klasyfikacja końcowa:
1. FCWA Niebiescy