Turniej Mane Cup we Wrocławiu (11.04.2015)

Turniej Mane Cup za nami. Niestety nie ułożył się po naszej myśli. Drużyna Blue zajęła 5-te a drużyna Red 6-te miejsce. W sumie w zawodach wzięło 12 drużyn.

Co poszło nie tak? Mnóstwo indywidualnych błędów oraz z meczu na mecz zwiększające się zmęczenie (w Red brak zawodników na zmianę a w Blue tylko na początku jeden - potem Jędrek Hnat był wyłączony z gry ze względu na kontuzję kolana). W innych ekipach zauważyłem przynajmniej po 4-ech zawodników na zmianę. Kiełczów grał dwiema szóstkami w polu. Może następnym razem lepiej wystawić jedną ale za to silną grupę? Do przemyślenia... W sumie jednak nie o zwycięstwo chodzi ale o ogranie i zdobywanie doświadczenia na "polu walki". Takie tam przemyślenia.

Drużyny podzielone były na dwie grupy. W grupach mecze 12-to minutowe każdy z każdym. W fazie finałowej do grupy walczącej o miejsca 1-4 awansowały dwie pierwsze ekipy, do grupy walczącej o miejsca 5-8 drużyny z trzecich i czwartych miejsc a do grupy walczącej o miejsca 9-12 weszli zawodnicy z miejsc 5-6.

FCWA Red i Blue zagrały w grupie 5-8. Drużyna niebieska po słabszych meczach w rundzie zasadniczej zagrała dwa bardzo udane spotkania ze Ślęzą i Wratislavią oba wygrywając zdecydowanie po 4:0. Czerwonym poszło trochę gorzej - z Wratislavią 0:3 a ze Ślęzą zwycięstwo 3:0.

Galeria zdjęć

Statystycznie Blue mieli najlepszy bilans bramek ze wszystkich drużyn biorących udział w turnieju. 16 strzelonych i 4 stracone bramki czyli 12 na plusie. Najbliżej byli zawodnicy Parasola I z bilansem 14:6. To na pocieszenie. Na pocieszenie również fakt że czerwoni pokonali naszego odwiecznego rywala drużyną UKS Kiełczów 1:0 a niebiescy mimo ogromnej przewagi cudem nie wygrali z nimi meczu przynajmniej 2:0... Spotkanie skończyło się remisem - Kiełczów odetchnął z ulgą po gwizdku sędziego.

Wyniki faza zasadnicza
Wyniki faza finałowa

FCWA RED
Kadra:
Bieńkowski, Chicote, Kwiecień, Marczak, Pietrzyk, Rafalski, Wawrzyniak

Wyniki:
FCWA Red - FCWA Blue 0:1
FCWA Red - Lechia Dzierżoniów 1:1 (Bramka Chicote)
FCWA Red - Game Sport Wrocław 3:2 (Bramki Chicote (as. Rafalski), Wawrzyniak, Chicote)
FCWA Red - UKS Kiełczów Academy 1:0 (Bramka Pietrzyk)
FCWA Red - Parasol II Wrocław 0:0
Mecze w grupie 5-8
FCWA Red - Wratislavia 0:3
FCWA Red - Ślęza Wrocław 3:0 (Bramki Chicote, Pietrzyk (as. Chicote), Bieńkowski (as. Pietrzyk)

Podsumanie strzelcy/asysty:
Chicote x4 (1 as.)
Pietrzyk x2 (1 as.)
Bieńkowski x1
Rafalski 1 as.
Wawrzyniak x1

FCWA BLUE
Kadra:
Czaplicki, Gajewczyk, Gołojuch, Hnat, Kozioł, Michalczyk, Okulicz-Kozaryn, Tokarski

Wyniki:
FCWA Blue - FCWA Red 1:0 (Bramka Hnat)
FCWA Blue - Parasol II Wrocław 1:1 (Bramka Michalczyk (as. Czaplicki))
FCWA Blue - Lechia Dzierżoniów 1:2 (Bramka Okulicz-Kozaryn)
FCWA Blue - Game Sport Wrocław 5:1 (Bramki Okulicz-Kozaryn (as. Kozioł), Okulicz-Kozaryn (as. Michalczyk), Okulicz-Kozaryn, Czaplicki (as. Okulicz-Kozaryn), Okulicz-Kozaryn)
FCWA Blue -UKS Kiełczów Academy 0:0
Mecze w grupie 5-8:
FCWA Blue - Ślęza Wrocław 4:0 (Bramki Kozioł (as. Okulicz-Kozaryn), Czaplicki, Michalczyk, Czaplicki (as. Gajewczyk))
FCWA Blue - Wratislavia 4:0 (Bramki Kozioł, Czaplicki (as. Kozioł), Czaplicki (as. Michalczyk), Michalczyk (as. Tokarski))

Podsumowanie strzelcy/asysty:
Kozioł x2 (2 as.)
Okulicz-Kozaryn x5 (2 as.)
Czaplicki x5 (1 as.)
Michalczyk x3 (2 as.)
Gajewczyk 1 as.
Tokarski 1 as.