Turniej Game Cup Wrocław (12.09.2015)

Turniej Game Cup 2015 nasza drużyna skończyła na 6-tym miejscu. W zawodach wzięło udział 7 drużyn, więc miejsce nie zachwyca.
Jesteśmy w tej chwili w fazie "przejściowej" pomiędzy jednym a drugim trenerem oraz w trakcie reorganizacji grup treningowych. Chłopcy muszą nauczyć się wypełniania nowych założeń jakie stawia przed nimi trener Michał. Wkrótce jakość gry zdecydowanie się poprawi a w ślad za jakością pójdą wyniki.

Wszystkie wyniki

Nasze mecze:
FCWA - Parasol 2 Wrocław 1:1 (Pietrzyk)
FCWA - Parasol 1 Wrocław 5:0 (Czaplicki, Kasperski, Okulicz-Kozaryn, Okulicz-Kozaryn as. Burda, Okulicz-Kozaryn as. Bieńkowski)
FCWA - AP Śląsk Wrocław 0:2
FCWA - AP Brzeg Dolny 1:2 (Czaplicki)
FCWA - Kiełczów Academy 2:3 (Czaplicki as. Kasperski, Okulicz-Kozaryn)
FCWA - Wratislavia 0:3

Lokalizacja: Wrocław ul. Lotnicza 72 (OSIR - stadion Parasola)
Dojazd: indywidualny
Zbiórka na miejscu: 8:30
Czas trwania: 09:00 - 14:00