Turniej Deichmann wiosna 2015 - Holandia

Kadra HOLANDIA:
Czaplicki, Gajewczyk, Gołojuch, Hnat, Kozioł, Michalczyk, Okulicz-Kozaryn, Pietrzyk, Tokarski, Burda

Podsumowanie bramki/asysty:
Burda - 8/4
Czaplicki - 7/2
Gajewczyk - 5/8
Hnat - 6/4
Kozioł - 8/3
Michalczyk - 13/7
Okulicz-Kozaryn - 21/13
Pietrzyk - 16/7
Tokarski - 9/8

LINK DO TURNIEJU (WYNIKI, DRUŻYNY, TABELE)

FINAŁY 14.06.2015
Drużyna Holandii odpadła w 1/8 finałów po zaciętym meczu ze zdecydowanym faworytem FC Wrocław rocznik 2004. Ostatecznie Holandia zajęła ex aequo 9-te miejsce (wg. własnych wyliczeń również faktycznie - licząc bilans bramkowy 93:17)
1/32 HOLANDIA - San Marino 13:0
Bramki: Michalczyk (as. Gajewczyk), Okulicz-Kozaryn, Michalzyk (as. Pietrzyk), Kozioł (as. Hnat), Hnat, Pietrzyk, Michalczyk, Pietrzyk, Kozioł, Tokarski, Czaplicki, Hnat (as. Okulicz-Kozaryn)
1/16 HOLANDIA - Belgia (Polonia Wrocław) 2:1
Bramki: Pietrzyk (as. Hnat), Michalczyk (as. Kozioł)
1/8 HOLANDIA - Polska (FC Wrocław 2004) 1:6
Bramki: Czaplicki (as. Pietrzyk)

MECZE GRUPOWE (2 miejsce w grupie)
24.05 HOLANDIA - Australia 9:0
Bramki: Michalczyk (as. Okulicz-Kozaryn), Okulicz-Kozaryn (as. Pietrzyk), Okulicz-Kozaryn, Okulicz-Kozaryn (as. Pietrzyk), Pietrzyk (as. Okulicz-Kozaryn), Okulicz-Kozaryn (as. Pietrzyk), Pietrzyk (as. Okulicz-Kozaryn), Okulicz-Kozaryn (as. Pietrzyk), Pietrzyk (as. Gajewczyk)
17.05 HOLANDIA - San Marino 12:0
Bramki: Pietrzyk (as. Tokarski), Tokarski (as. Czaplicki), Gajewczyk (as. Tokarski), Czaplicki (as. Tokarski), Czaplicki (as. Pietrzyk), Czaplicki, Okulicz-Kozaryn, Kozioł, Tokarski, Pietrzyk (as. Burda), Pietrzyk, Tokarski (as. Burda)
17.05 HOLANDIA - Dania 7:1
Bramki: Pietrzyk (as. Tokarski), Kozioł (as. Burda), Burda (as. Kozioł), Tokarski, Okulicz-Kozaryn (as. Tokarski), Tokarski (as. Czaplicki), Burda (as. Kozioł)
17.05 HOLANDIA - Słowenia 0:6 [WKS Śląsk Wrocław 2004 - mecz towarzyski]
Bramki:
10.05 HOLANDIA - Szwajcaria 4:2
Bramki: Michalczyk, Gajewczyk (as. Okulicz-Kozaryn), Burda (as. Okulicz-Kozaryn), Okulicz-Kozaryn (as. Michalczyk)
10.05 HOLANDIA - Meksyk 13:0
Bramki: Michalczyk, Okulicz-Kozaryn, Tokarski, Tokarski, Gajewczyk (as. Michalczyk), Michalczyk, Michalczyk (as. Okulicz-Kozaryn), Michalczyk (as. Tokarski), Burda (as. Tokarski), Tokarski (as. Okulicz-Kozaryn), Michalczyk, Burda, Okulicz-Kozaryn
10.05 HOLANDIA - Czechy 0:1
Bramki: -
10.05 HOLANDIA - WKS 1:2
Bramka: Kozioł
26.04 HOLANDIA - Grecja 6:0
Bramki: Okulicz-Kozaryn, Pietrzyk, Okulicz-Kozaryn (as. Gajewczyk), Michalczyk (as. Okulicz-Kozaryn), Okulicz-Kozaryn (as. Michalczyk), Okulicz-Kozaryn (as. Michalczyk)
26.04 HOLANDIA - Jamajka 6:0
Bramki: Czaplicki (as. Burda), Michalczyk (as. Gajewczyk), Gajewczyk (as. Michalczyk), Pietrzyk (as. Gajewczyk), Pietrzyk (as. Okulicz-Kozaryn), Burda (as. Okulicz-Kozaryn)
26.04 HOLANDIA - Boliwia 5:0
Bramki: Burda (as. Michalczyk), Gajewczyk (k.), Burda , Okulicz-Kozaryn (k.), Okulicz-Kozaryn (as.Gajewczyk)
19.04 HOLANDIA - Kolumbia 2:0
Bramki: Kozioł, Pietrzyk (as. Michalczyk)
19.04 HOLANDIA - Ekwador 2:2
Bramki: Hnat, Okulicz-Kozaryn (as. Gajewczyk)
19.04 HOLANDIA - Liechtenstein 5:0
Bramki: Czaplicki, Kozioł (as. Tokarski), Okulicz-Kozaryn, Pietrzyk (as. Hnat), Hnat (as. Okulicz-Kozaryn)
19.04 HOLANDIA - Kamerun 5:2
Bramki: Kozioł, Hnat (as. Okulicz-Kozaryn), Okulicz-Kozaryn (as. Hnat), Hnat (as. Gajewczyk), Okulicz-Kozaryn

W turnieju bierze udział 51 drużyn - 13 w Kępnie, reszta we Wrocławiu.
Obie nasze drużyny trafiły do grupy drugiej (z czterech).

• Australia (drużyna osiedlowa)
  • Boliwia (Olympic Wrocław)
  • Czechy (AP Brzeg Dolny)
  • Dania (Sporting Wrocław)
  • Ekwador (WKS Śląsk I)
  • Grecja (Akademia Sportu Wrocław)
  • Jamajka (Game Sport Wrocław)
  • Kamerunem (WKS Śląsk II)
  • Kolumbia (Wratislavia)
  • Liechtenstein (Polonia Środa Śląska II)
  • Meksyk (Młode Wilki Kostomłoty)
  • San Marino (KS Błękitni Jerzmanowo)
  • Szwajcaria (KS Skarby Środa Śląska)

Parę słów od trenera:
Turniej Deichmann jest świetną okazją do zdobywania cennego doświadczenie w warunkach meczowych. Gramy z drużynami złożonymi również z zespołów 2004 rocznika i jak wiadomo faworytem do podium nie jesteśmy. Korzystając z możliwości gry w tak dobrym turnieju pragnę dalej podnosić wszechstronność moich zawodników.
Każdy zawodnik w związku z tym zagra na każdej pozycji oprócz bramkarzy. Będzie to wyglądać w ten sposób, że np. 19.04 zawodnik będzie rozgrywał wszystkie mecze na pozycji prawego obrońcy a tydzień później zagra wszystkie swoje mecze na pozycji lewego napastnika itp. System ten ma na celu dalszy wszechstronny rozwój indywidualny zawodnika.