Sporting Cup 2015 (11.01.2015)

Sporting Cup 2015 w zamyśle organizatorów miał być zawodami podzielonymi na dwa niezależne turnieje. W turnieju A zagrać miało 8 drużyn bardziej zaawansowanych a w turnieju B - 8 drużyn zaawansowanych trochę mniej. Ostatecznie jednak turniej "B" był dla rocznika 2005 (tutaj zagrała nasza druga drużyna FC Wrocław Academy II) a turniej "A" dla rocznika 2004 (tutaj znalazła się nasza pierwsza drużyna FC Wrocław Acadmy I). W turnieju "A" zagrały jedynie dwie drużyny z rocznika 2005 - my oraz UKS Kiełczów Academy.

Gratulacje dla drugiej drużyny która w pięknym stylu wygrała swój turniej pozostawiając wszystkich przeciwników daleko w tyle:
Słowa uznania należą się oczywiście także pierwszej drużynie, która dzielnie walczyła ze starszymi od siebie kolegami a ostatecznie uplasowała się na piątym miejscu.

Bardzo udany debiut zaliczyli nowi zawodnicy, którzy trafili do nas z oddziału Wilczyce prowadzonego przez trenera Jóźwika. Fabian Marczak, Igor Kasperski, Kazimierz Czaplicki i Olivier Burda - SERDECZNIE WITAMY W DRUŻYNIE :)

Gratulacje należą się również bramkarzowi drugiej drużyny - Jędrzej Kwiecień otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza!

Poniżej linki do wyników:
FC Wrocław Academy I
Kadra: Gołojuch, Gajewczyk, Pietrzyk, Burda, Michalczyk, Czaplicki, Kasperski, Kozioł, Hnat, Okulicz-Kozaryn
Bramki strzelali: Okulicz-Kozaryn x3, Hnat x2, Michalczyk, Czaplicki, Kasperski, Kozioł
Asysty: Burda

FC Wrocław Academy II
Kadra: Kwiecień, Kamiński, Wawrzyniak, Marczak, Sinicki, Bieńkowski, Lewandowski, Zender, Trojanowski
Bramki strzelali: Sinicki x4, Marczak x3, Zender x2, Bieńkowski x2, Kamiński, Wawrzyniak
Asysty: Bieńkowski x3, Lewandowski

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZOSTAŁE INFORMACJE

Stroje: wszyscy czerwone oraz niebieska koszulka na zmianę
Zbiórka: godzina 9:30 na parkingu przed balonem - proszę się nie spóźnić!
Miejsce: Olimpijski FC - Boiska ze sztuczną murawą pod balonem , Wrocław ul. Paderewskiego
Koszt udziału zespołu: 250 zł czyli około 25 zł od zawodnika

Regulamin turnieju