Wygrany sparing z Marcinki Kępno

Nasza drużyna pokonała dzisiaj w Nowym Dworze pod Trzebnicą w meczu sparingowym Marcinki Kępno 10:6. Mecz został rozegrany w systemie 4 x 15 minut. Chłopcy grali w składach - 6 zawodników w polu + bramkarz.

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA

"Pierwsze trzy kwarty chłopcy zagrali świetnie ponieważ realizowali moje założenia. Dopiero w ostatniej części meczu wkradło się rozkojarzenie i rywal gonił wynik. Ogólnie jestem zadowolony z gry mojej drużyny"- powiedział Michał Jóźwik

Warto zaznaczyć, że był to pierwszy w tym sezonie mecz kontrolny i większość zawodników jest jeszcze w formie "wakacyjnej". Nie mniej jednak postawa i gra naszych chłopaków była miła dla oka i prezentowali się na tle rywala wyjątkowo dobrze. Wysoki pressing grany przez naszą drużynę zamknął przeciwnika w jego połowie i z wyjątkiem sporadycznych akcji zawodnicy z Kępna nie mogli sobie poradzić z rozegraniem piłki.
W pierwszych trzech kwartach przewaga FCWA była miażdżąca, dopiero w ostatniej fazie meczu rywal zdołał częściowo odrobić straty. W ostatniej kwarcie Marcinki Kępno zagrali w siedmiu zawodników w polu.

Podziękowania dla naszych chłopaków i dla trenera Michała za wspaniałe widowisko. Oby tak dalej!

W tym samym czasie nasi starsi koledzy z rocznika 2004 pokonali w meczu sparingowym Victorię Chróścice 6:0. Gratulacje!