Sparing ze Ślęzą Wrocław (16.03.2015)

Sparing rozegrany równolegle na dwóch boiskach pod balonem. Zawodnicy rotowali nie tylko pozycjami ale również między drużynami.
Przeciwnik to chłopcy z roczników 2004-2006. Zmierzyliśmy się nimi ostatnio 03.10.2014 na ich stadionie koło zoo. Wtedy mecz nie ułożył się po naszej myśli. Było ciężko i nieskutecznie. Dzisiaj nasi zawodnicy pokazali zupełnie inny obraz gry - szybkiej i miłej dla oka. FC Wrocław Academy rocznik 2005 zdecydowanie pokonał Ślęzę Wrocław 34:10! Widać która drużyna solidniej przepracowała zimę. Postawa zawodników i gra bardzo cieszą. Oby tak dalej!

W sparingu wzięli udział:
Chicote (3 bramki), Czaplicki (6 bramek), Gołojuch, Hnat (5 bramek), Kamiński, Kozioł, Okulicz-Kozaryn (5 bramek), Pietrzyk (3 bramki), Rafalski (6 bramek), Sinicki (1 bramka), Wawrzyniak, Zender (5 bramek)

Nie liczone były asysty.