Tokarski, Okulicz-Kozaryn, Czaplicki, Pietrzyk, Bieńkowski, Zender, Michnowski, Szalewicz, Lewandowski, Żelezny, Wawrzyniak, Marczak, Trojanowski, Kozioł
Miejsce:
orlik przy SP nr 3 w Ząbkowicach Śląskich, ul. Orkana 32
Stroje:
czerwone meczowe

Wynik: 4:11 (2:3, 1:3, 0:3, 1:2) - rozegrano 4 kwarty po 20 minut. Zmiany co 10 minut.
Bramki: Zender (as. Michnowski), Czaplicki, Okulicz-Kozaryn (as.Czaplicki), Czaplicki (as. Zender)

Bardzo udany pod względem szkoleniowym sparing. Przeciwnik był wymagający, również grający wysokim pressingiem. Dla chłopaków doskonała możliwość sprawdzenia się ze świetnym rywalem, dla trenera dodatkowa wiedza i materiał do analizy.
W pierwszych dwóch kwartach chłopcy spełniali założenia trenera i gra była bardzo wyrównana. Przez znaczną część tych dwóch kwart FCWA nawet dominował na boisku - gra była przyjemna dla oka i bardzo efektowna. Wynik do połowy (3:6) wcale nie odzwierciedlał obrazu gry. Z każdą kolejną kwartą nasi zawodnicy jednak opadali z sił i gra "kleiła się" trochę gorzej.
Należy pamiętać, że chłopcy są świeżo po zgrupowaniu i efekt tygodniowych ćwiczeń przyjdzie dopiero za jakiś czas.