Sparing z AP Oleśnica (03.10.2015)

Sparing z AP Oleśnica 10:10

Mecz z AP Oleśnica tak jak poprzedni z Polonią Wrocław był bardzo wyrównany. Jedynie w początkowych kilku minutach nasi zawodnicy zdominowali przeciwników. Szybko zdobyliśmy 2 gole i wydawało się, że będzie to mecz do jednej bramki. Po chwili okazało się jednak, że Oleśnica nie odda łatwo skóry. Do końca spotkania trudno było wskazać faworyta. Wydaje się jednak że to nasi chłopcy tworzyli więcej sytuacji podbramkowych i ich gra była przyjemniejsza dla oka. Było sporo błędów ale od tego są sparingi, żeby w przyszłości w meczach o stawkę tych samych błędów unikać.

Bramki: Kasperski, Kasperski as. Michalczyk, Michalczyk as. Gajewczyk, Kamil, Michnowski as. Okulicz-Kozaryn, Żelezny, Kozioł as. Żelezny, Tokarski, Bieńkowski as. Kozioł, Hnat

Kadra:
Burda, Gajewczyk, Gołojuch, Hnat, Kasperski, Kozioł, Michalczyk, Michnowski, Okulicz-Kozaryn, Pietrzyk, Rafalski, Tokarski, Żelezny, Kamil
Zbiórka:
godz. 8:30 na miejscu (rozpoczęcie o godz. 9:00)
Miejsce:
SP nr 4, ul. Paderewskiego 2, Oleśnica LOKALIZACJA TUTAJ