Zagramy w I i II lidze dolnośląskiej!

Decyzją zarządu klubu FC Wrocław Academy od następnej kolejki (16.09.2017) drużyna wiodąca rocznika 2005 będzie uczestniczyła w rozgrywkach I i II Dolnośląskiej Ligi Młodzików!

Możliwość uczestniczenia w dwóch najmocniejszych ligach województwa to dla naszych zawodników wspaniała okazja do rozwijania umiejętności oraz zdobywania doświadczenia w rywalizacji z jednymi z najlepszych drużyn rejonu! W lidze okręgowej, w której zagraliśmy tylko jedno spotkanie, uczestniczyć będzie od następnej kolejki drużyna rocznika 2006.

Terminarz wszystkich spotkań obu lig dostępny TUTAJ

Przy okazji parę spraw:

1. Witamy w drużynie nowych zawodników i życzymy im samych sukcesów!
W sierpniu dołączyli do nas Erwin Franieczek oraz Eryk Słowikowski, którzy byli już z drużyną na obozie. Od paru dni trenują z nami: Furmankiewicz Michał, Hampel Mateusz, Jabłoński Jakub, Pyda Kacper, Więcław Mateusz oraz Zawada Michał. Mamy nadzieję, że chłopcy się szybko zadomowią i wzmocnią naszą dynamicznie rozwijającą się ekipę!

2. Mecz z KS Polkowice pierwotnie zaplanowany na 23.09 został przeniesiony na środę 11.10 na godzinę 16:00. Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu na Oławce (Niskie Łąki). W dniach 23-24.09 część chłopców zagra w turnieju MicoCup w Brzegu Dolnym a pozostali zawodnicy zagrają w meczu II DLM z Kuźnią Jawor we Wrocławiu (Niskie Łąki).

3. Mecz ligowy w ramach I DLM gramy 16.09 o godz. 14:00 w Lubaniu. Chłopcy pojadą 20-to osobowym busem. Zbiórka wstępnie 10:30-10:45 koło wzgórza Andersa (obok Kauflandu).

4. Dzięki uprzejmości taty Michała Furmankiewicza będziemy mieli możliwość oglądania niektórych rozgrywanych przez nas meczy na YouTube! UWAGA! NIE BĘDĄ TO RELACJE LIVE! Mecze pojawią się na YouTube jakiś czas po meczu! Możemy już obejrzeć skróty oraz pełne mecze ze Śląskiem SA i Miedzią Legnica. Dziękujemy!
Link do kanału TUTAJ