Parę spraw organizacyjnych

Dzisiaj po treningu odbyło się krótkie spotkanie z rodzicami dotyczące funkcjonowania grupy wiodącej oraz uczniów SMS.

W ogromnym skrócie najważniejsze sprawy:

1. Podział na dwie drużyny
Ze względu na spory napływ nowych chłopców nastąpi podział na dwie drużyny w ramach grupy wiodącej. Nie będzie to stały podział. Co pewien czas skład drużyn będzie przez trenera Michała weryfikowany/zmieniany.
Jedna drużyna będzie grała w I DLM, druga w OLM.
Podział na grupy będzie każdorazowo udostępniany na naszej stronie. Trener będzie również rodziców informował smsem.
W piątek 08.09 wieczorem poznamy składy grup.

I DLM mecz z Miedzią Legnica o 16:30 (zbiórka 15:30) - Niskie Łąki
OLM gr. 2 mecz ze Śląskiem II Wrocław SA o 13:00 (zbiórka 12:00) - Niskie Łąki

2. Asystent
We środy i czwartki trenera Michała na treningach wspólnych o 16:00 wspomagać będzie asystent.

3. SMS

• Niestety z przyczyn organizacyjnych uczniowie szkoły podstawowej SMS nie będą mogli korzystać z obiadów na stołówce szkolnej. Trwają poszukiwania firmy cateringowej - obiady będą dostarczane w przerwie między lekcjami. Wkrótce mamy otrzymać oferty. Mimo to, jeżeli macie pomysły lub znacie dobre firmy cateringowe - zgłaszajcie trenerowi.
  • Czesne i składka na obóz letni.
    Priorytetem jest obóz FC Wrocław, który odbywać się będzie niezależnie od obozu SMS. Obóz z SMS jest obozem dodatkowym i rodzice decydują czy chcą żeby ich synowie na ten obóz pojechali. Sprawa będzie omawiana na spotkaniu wkrótce.