LIGA 2016/17

Od ostatniej wiadomości na naszej stronie minęło już sporo czasu, więc najwyższa pora delikatnie o drużynie przypomnieć :)

Chłopcy i rodzice w dalszym ciągu odpoczywają i zbierają siły ale przygotowania do zbliżającego się sezonu nieustannie trwają!
W tym tygodniu odbyły się losowania numerów rozstawień zespołów uczestniczących w rozgrywkach I i II Ligi Wojewódzkiej Młodzika oraz I i II Ligi Okręgowej Młodzika. Losowania odbyły się przy udziale m.in. Prezesa Zarządu DolZPN - Pana Andrzeja Padewskiego oraz Przewodniczącego Wydziału Szkolenia DolZPM - Pana Krzysztofa Paluszka.

DRUŻYNA WIODĄCA
W sezonie 2016/17 wiodąca drużyna rocznika 2005 zagra w II Dolnośląskiej Lidze Młodzika, czyli znajdzie się w drugiej lidze najmocniejszych drużyn województwa! Grupa wiekowa Młodzik to chłopcy urodzeni w latach 2004 i 2005, więc ponownie znajdziemy się w lidze również ze starszymi zawodnikami. W oficjalnych statystykach i tabelach będziemy figurowali jako FC Wrocław Academy II (FCWA I to nasz rocznik 2004 grający w I Lidze Dolnośląskiej).

W II Lidze województwa D1 Młodzik "II WLM D1/D2" zagra 12 drużyn:
FC Wrocław Academy II
Orzeł Ząbkowice Śląskie (nasz pierwszy mecz w tej lidze - 28.08)
Eskadra Bolesławiec
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław II
AP Chojnik Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa
Parasol Wrocław
AP Milicz
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
KS Polkowice

GRUPA GONIĄCA
W sezonie 2016/17 grupa goniąca rocznika 2005 wystąpi najprawdopodobniej w II Lidze Okręgowej. Rywalami grupy goniącej będą:
Polonia Środa Śląska
FMS Strzelin
WKS Śląsk Wrocław
1 KS Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
Olympic Wrocław
Polonia II Wrocław
Forza II Wrocław
Sokół Smolec (pierwszy mecz 27.08)
Strzelinianka Strzelin
AP II Oleśnica
Sporting Wrocław
Blekitni Jerzmanowo
Polonia Sroda Slaska

Odliczamy dni do rozpoczęcia rozgrywek. Wierzymy, że nasze drużyny dadzą radę!!!