XI Halowy Turniej Hary Cup w Łodzi (21-22.11.2015)

[RELACJA]

W turnieju wzięła udział jedna drużyna FC Wrocław Academy. Zawody skończyliśmy na ostatnim - 14-tym miejscu.

Zagraliśmy kilka bardzo udanych spotkań (m.in. z przyszłym zwycięzcą Spartą Zabrze przegraliśmy po bardzo zaciętym meczu 2:3 i z drużyną która ostatecznie zajęła drugie miejsce Gryfem Tczew zremisowaliśmy 0:0) oraz parę gorszych. W każdym spotkaniu jednak chłopcy pokazali nieprzeciętną, świetną grę! Jest sporo do poprawienia ale najważniejsze cele zostały osiągnięte!

Za podsumowanie niech posłuży doskonały, emocjonalny wpis Rafała Czaplickiego umieszczony na Facebooku:

GLORIA VICTIS
Po dwóch dniach turnieju w Łodzi zajęliśmy ostanie 14 miejsce. Chciałoby się rzec klęska pełną gębą... Nic bardziej mylnego. Przegrywaliśmy bądź remisowaliśmy mecze po świetnej grze podopiecznych Trenera Michała Jóźwika przy dopingu rodziców, którzy doceniają Wasz pot krew i łzy widząc czym różni się gra w piłkę od jej kopania. Można by się tłumaczyć, że zabrakło nam bramkarza, skuteczności albo szczęścia. Można by tylko po co ?- skoro tłumaczy się winny, a Wy jesteście bez winy.
Inni trenerzy konkurencyjnych bądź co bądź drużyn przychodzili do nas rodziców i chwalili, że jako jedni z nielicznych nasi chłopcy grają w piłkę, a nie kopią i wynik jest dla nich drugorzędny. Na tym polega progres jaki poczyniliście. Dzięki temu turniejowi i tej ,,klęsce" paradoksalnie stworzyliście coś czego Wam i nam nam brakowało do tej pory. Staliście się DRUŻYNĄ
Dlatego też zatytułowałem ten wpis: ,,GLORIA VICTIS" ( ,, CHWAŁA ZWYCIĘŻONYM" ) Jesteśmy jako Wasi rodzice dumni z Was ponad miarę. Przegraliście turniej lecz wygraliście coś znacznie ważniejszego niż puchar medale i dyplomy. A to jest bezcenne.

Kadra:
Burda, Czaplicki, Okulicz-Kozaryn, Michalczyk, Kasperski, Chicote, Pietrzyk, Gajewczyk, Hnat, Michnowski

Wszystkie wyniki

FCWA - Sparta Zabrze 2:3 - Czaplicki as. Michalczyk, Burda
FCWA - Gryf Tczew 0:0
FCWA - Dolcan Ząbki 1:4 - Michalczyk as. Okulicz-Kozaryn
FCWA - SF Gniezno 1:5 - Michalczyk
FCWA - AKS SMS 1:1 - Okulicz-Kozaryn as. Burda
FCWA - AP Hajto 0:3
FCWA - UKS SMS 3:2 - Okulicz-Kozaryn, Pietrzyk, Hnat
FCWA - Lechia Dzierżoniów 0:4
FCWA - Ziomki Rzeszów 2:3 - Michalczyk, Hnat

W zeszłym roku dwie nasze ekipy zagrały w X edycji turnieju.
Uczestnicy zeszłorocznego turnieju wg zajętych miejsc: 1. Gryf Tczew 2. UKS Academy Kiełczów 3. Chemik Bydgoszcz 4. Widzew Łódź 5. Lublinianka 6. SF Gniezno 7. FC Wrocław I 8. Zawisza Bydgoszcz 9. Wicher Kobyłka 10. SMS Łódź 11. FC Wrocław II 12. Akademia Hajto 13. Pogoń Siedlce 14. Pelikan Łowicz

________________________________________________________________________________________________

[POZOSTAŁE INFORMACJE]

Data / czas:
21-22.11.2015 - w sobotę gramy w rundzie popołudniowej (pierwszy mecz o 14:30)
Zbiórka 12:30 na hali CHKS (chłopcy i trener mają obiad)
sobota: godz 9-19 faza grupowa turnieju podzielona na poranną i popołudniową
niedziela: godz 9-16 faza finałowa turnieju oraz uroczyste zakończenie zawodów

Miejsce:
Mecze: CHKS Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18
Noclegi: Hotel Eskulap, ul. Paradna 46
Wyżywienie: Restauracja Nikon na terenie obiektu gdzie będziemy grać

Koszt:
300 zł wpisowe od drużyny + 160 zł od zawodnika (1 noc + pełne wyżywienie) + koszty dojazdu

System rozgrywek:
14 zespołów podzielonych na 2 grupy (cztery najlepsze awansują do finału z zaliczonymi wynikami i grają z drużynami z drugiej grupy - pozostałe drużyny zagrają o miejsca 9-14). Tabele decyduje o kolejności w turnieju.

Czas gry / ilość zawodników / regulamin:
13 minut bez zmiany stron
5+bramkarz (max. ilość zgłoszonych zawodników do turnieju - 15)
Regulamin turnieju