Turniej Gold Game Cup we Wrocławiu (12.12.2015)

[RELACJA]

Siódme (FCWA I) oraz piętnaste miejsce (FCWA II) zajęły nasze drużyny na turnieju Gold Game-Cup pod Olimpijskim Balonem we Wrocławiu. W turnieju zagrało 18 drużyn podzielonych na 3 grupy.

FCWA I w pierwszej fazie turnieju wygrała 2 mecze, 1 zremisowała i 2 przegrała. Dało to trzecie miejsce w grupie i w fazie finałowej chłopcy walczyli o miejsca 7-10. W tej części turnieju byli nie do zatrzymania i wygrali obydwa mecze: z Górnikiem NM Wałbrzych 2:1 i z Parasolem Wrocław 5:2.
FCWA II w meczach grupowych odniosła 2 zwycięstwa i 3 porażki. Z 6-cioma punktami awansowała do grupy finałowej grającej o miejsca 13-15. Przegrana z Nysą Kłodzko 4:7 i remis z WKS Śląsk Wrocław II 3:3 dała ostatecznie 15-te miejsce w całym turnieju.

Nagrody dla wyróżniających się zawodników otrzymali Mikołaj Gołojuch z FC Wrocław Academy I oraz Jan Wawrzyniak z FC Wrocław Academy II. Gratulacje!

Wyniki: Runda wstępna / Runda finałowa

Składy:
FCWA I: Gołojuch, Michnowski, Truszczyński, Tokarski, Rafalski, Kozioł, Chicote, Bieńkowski
FCWA II: Adamowicz, Szalewicz, Marczak, Skurak, Dudkiewicz, Kamiński, Wawrzyniak, Gruszczyński

______________________________________________________________________________________________________________

POZOSTAŁE INFORMACJE

Data / czas:
12.12.2015, godz. 8:30-13:30 (zbiórka 8:00 pod balonem)

Miejsce:
Balon na Stadionie Olimpijskim (sztuczna nawierzchnia)

Koszt:
40 zł od zawodnika (ciepły posiłek wliczony w cenę)

System rozgrywek:
Faza grupowa (3 grupy po 6 zespołów - każdy z każdym w grupie). Faza finałowa według harmonogramu.

Czas gry / ilość zawodników / regulamin:
Mecze w grupach - 10 minut bez przerw. Mecze o miejsca - 13 minut bez przerw
4 + bramkarz (max. ilość zgłoszonych zawodników do turnieju - 9)
Regulamin turnieju