ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014/2015

W PIĄTEK 25.06 NA POLACH MARSOWYCH ROCZNIK 2005 TRENERA MARCINA WEKIERY POŻEGNAŁ UROCZYŚCIE SEZON 2014/2015!

Wszyscy chłopcy otrzymali piękne szklane pamiątki wykonane ręcznie przez Pracownię Szkła Artystycznego Monika Rubaniuk a trener od swoich podopiecznych dostał album ze zdjęciami z całego sezonu i autografami wszystkich zawodników - za parę lat będzie to naprawdę cenna rzecz :)
Był grill (szefem grilla był dzisiaj Rafał Czaplicki a Sebastian Kamiński zorganizował mega kiełbaski - dzięki wielkie chłopaki), były konsultacje z trenerem, były meczyki drużyn złożonych z zawodników młodszych i tych nieco starszych, były emocje, śmiech, zabawa i wiele wiele więcej. Atmosfera piknikowa! Było super - wszyscy wspaniale się bawiliśmy!

To był bardzo dobry rok. Przyjdzie jeszcze czas na podsumowanie ale teraz chłopaków czeka relaks i odpoczynek. Do treningów wracamy już w sierpniu pod wodzą nowego trenera Michała Jóźwika.

Ogromne słowa podziękowania należą się dotychczasowemu trenerowi Marcinowi Wekierze za serce, zaangażowanie i wspaniałe treningi przez ostatnie lata. Dziękujemy również asystentowi trenera - Jackowi Koprowiakowi, który mimo że nie musiał, to był z nami w tym roku zawsze i wszędzie!
Zbieramy siły i wracamy w sierpniu! FC FCW FC Wrocław AU!!!

PARĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA ZNAJDZIECIE NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU

A kto może niech wpadnie już w tą sobotę o godzinie 15:00 na Oporowską - juniorzy walczą o Centralną Ligę Juniorów z Chemikiem Bydgoszcz - będą emocje!!!

[PRZYGOTOWANIE]

Drodzy Rodzice,

Przypominam na wszelki wypadek, że już jutro kończymy sezon 2014/2015.

Zbieramy się od 18-tej na Polach Marsowych. Rozpoczęcie od około 18:30. W którym dokładnie miejscu jeszcze nie wiem :(
Zaczniemy od części najbardziej oficjalnej - czyli od wręczenia pamiątek dla chłopaków i trenerów. Później indywidualne spotkania rodziców z trenerem Marcinem oraz meczyki i grille.

Godzina zakończenia nie jest znana. Proszę zarezerwować sobie trochę czasu. W końcu to ostatni raz w tym sezonie!

Chłopaki przychodzą w czerwonych meczowych strojach a rodzice na sportowo!

Należą się ogromne podziękowania dla zaangażowanych w organizację naszego spotkania:
- kiełbaski sponsoruje Sebastian Kamiński
- stoliki zapewnią państwo Pietrzyk oraz Rafał Czaplicki
- grilla przy pomocy Sebastiana Kamińskiego udostępni Rafał Czaplicki
- zakupy zrobi Rafał Czaplicki
Wielkie dla Was dzięki za pomoc!

Każdy oczywiście może przynieść ze sobą jakieś napitki, przekąski, mięska i inne takie co komu pasuje. Jak się nie zje to się zabierze do domu. Koce i takie tam piknikowe gadżety też mogą się przydać.

I jeszcze jedno - bardzo proszę o uregulowanie wszystkich wpłat jutro bo to ostatnie nasze spotkanie w tym sezonie a chciałbym "zamknąć budżet" :)