VI Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej w piłce nożnej

ZAJMUJEMY II MIEJSCE W VI FINALE MISTRZOSTW AGLOMERACJI WROCŁAWSKIEJ!

Niewiele zabrakło do zwycięstwa. Mecz finałowy skończył się remisem i w rzutach karnych przegraliśmy niestety 1:3.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Błażej Jakóbczyk! Gratulacje Błażej! Brawo drużyna!

Mecze grupowe
FCWA - SP Żmigród 1:0 (Burda as. Jakóbczyk)
FCWA - Lider Skarbimierz 4:0 (Kruk as. Okulicz-Kozaryn, Kruk as. Jakóbczyk, Okulicz-Kozaryn as. Kruk, Burda as. Kruk)
FCWA - Oratorium Środa Śl. 0:0

Półfinał
FCWA - WKS Śląsk Wrocław SA 0:0 k. 3:2

Finał
FCWA - FMS Strzelin 1:1 k. 1:3 (Czaplicki as. Majkutewicz)

W turnieju wzięło udział osiem drużyn, które wywalczyły awans w eliminacjach w Środzie Śląskiej, Oławie, Wołowie oraz Wrocławiu: Oratorium Środa Śląska, FMS Strzelin, Super Strikers, Lider Skarbimierz, Zorza Pęgów, SP Żmigród, WKS Śląsk Wrocław SA, FC Wrocław Academy.

Krótka relacja z turnieju eliminacyjnego, który odbył się we Wrocławiu na Niskich Łąkach 26 maja:

ZAJMUJEMY DRUGIE MIEJSCE W VI MISTRZOSTWACH AGLOMERACJI WROCŁAWSKIEJ I ZA DWA TYGODNIE ZAGRAMY W FINALE WOJEWÓDZKIM

Wspaniale spisali się dzisiaj nasi chłopcy. Przez fazę grupową przeszli jak burza. W półfinale po bardzo wyrównanym pojedynku wygrali w karnych a w meczu finałowym tylko nieznacznie ulegli silnej ekipie AP Śląsk Wrocław.
Nasz zawodnik Bartek Kruk zgarnął również nagrodę dla najskuteczniejszego strzelca turnieju - brawo i gratulacje!

Niestety sukces został okupiony aż trzema kontuzjami (w tym złamanie ręki). Szymek, Jędrek i Kacper – życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

W eliminacjach zagrały drużyny: UOKP Silesia Wrocław, FC Wrocław Academy, Orzeł Pawłowice, SP 26, AP Śląsk Wrocław I, AP Śląsk Wrocław II, AP Śląsk Wrocław III, AZS Wrocław, KKS Polonia Wrocław I, KKS Polonia Wrocław II, SP 23, Olympic Wrocław

Faza grupowa:
FCWA – Silesia Wrocław 2:0
FCWA – Orzeł Pawłowice 4:0

Półfinał:
FCWA – AP Śląsk Wrocław III 1:1 (k. 2:0)

Finał:
FCWA – AP Śląsk Wrocław I 0:1

Kadra: Żelezny, Gajewczyk, Pietrzyk, Bieńkowski, Majkutewicz, Tokarski, Kamiński, Adamowicz, Kozioł, Kruk, Hnat, Doktorski