Turniej 18.09.2016

DRUGIE MIEJSCE NA SILNIE OBSADZONYM TURNIEJU O PUCHAR RADIO TAXI SERC!

Do rywalizacji stanęło dzisiaj rano pięć silnych wrocławskich zespołów. Wszystkie drużyny oprócz naszej złożone były z zawodników z rocznika 2004. Spodziewaliśmy się więc, że będzie bardzo trudno rywalizować ze starszymi przeciwnikami.
Doświadczenie zebrane w meczach ligowych spowodowało jednak, że nasi zawodnicy od pierwszego do ostatniego spotkania zagrali na bardzo wysokim poziomie!
W każdym meczu to nasi chłopcy prowadzili grę, rzadko pozwalając rywalom na podejście pod bramkę. Dzięki ogromnej przewadze w posiadaniu piłki, celnym podaniom, szybkiemu konstruowanie akcji, przenoszeniu gry z jednej na drugą stronę boiska oraz mądrym decyzjom, żadna drużyna nie była nas dzisiaj w stanie pokonać! Zdobyliśmy tylko jedną bramkę ale jako jedyna drużyna żadnej nie straciliśmy!
Jedno zwycięstwo i trzy remisy dały nam ex aequo drugie miejsce i ostateczną lokatę wywalczyliśmy wygrywając w rzutach karnych 3:2 z Parasolem Wrocław.
Dodatkowym sukcesem jest tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju, który zgarnął doskonale się dzisiaj prezentujący Grzegorz Majkutewicz!!
Gratulacje dla Grześka, dla całej drużyny i dla Trenera!! Jesteśmy szczęśliwi i bardzo z Was dumni!!

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. WKS Śląsk Wrocław 8 pkt
2. FC Wrocław Academy 6 pkt
3. Parasol Wrocław 6 pkt
4. UKS Kiełczów Academy 2 pkt
5. Polonia Wrocław 2 pkt

Nasze mecze:
FCWA - UKS Kiełczów Academy 0:0
FCWA - Polonia Wrocław 1:0 (bramka Kmiecik)
FCWA - Parasol Wrocław 0:0
FCWA - WKS Śląsk Wrocław 0:0

Wszystkie wyniki: TUTAJ