Terenowa Liga Młodzików - 8 kolejka (21.05.2016)

[RELACJA]

WSKOCZYLIŚMY NA PODIUM PO DZISIEJSZEJ WYGRANEJ 2:0 (1:0) Z MKP WRATISLAVIA!

Bardzo dobrze zaprezentowali się dzisiaj bez wyjątku wszyscy nasi chłopcy! Licznie zgromadzona publiczność była świadkiem dobrego, emocjonującego spotkania.
Tylko w pierwszych pięciu minutach przeciwnik zepchnął nas do obrony i utrudniał wyjście z kontratakiem. Od szóstej minuty aż do końca meczu byliśmy drużyną zdecydowanie lepiej zorganizowaną w każdym elemencie gry. Jedyne czego chwilowo brakuje, to lepszej skuteczności w wykańczaniu precyzyjnie przygotowanych akcji.
Brawa należą się zawodnikom z grupy goniącej, którzy bardzo dobrze wkomponowali się w zespół i doskonale radzili sobie przez cały mecz! Super chłopaki!

Jesteśmy chwilowo na trzecim miejscu w tabeli. Mamy jednak więcej rozegranych spotkań niż niektórzy nasi rywale, więc sytuacja raczej nieznacznie ulegnie zmianie. Chociaż kto wie? Gramy przecież zawsze do końca!
"Siła, odwaga! To nasza przewaga! FC! Wrocław!"

FCWA dumnie dzisiaj reprezentowali:
Żelezny, Skurak, Zender, Kamiński, Dudkiewicz, Kittay, Sabała, Michalczyk, Burda, Okulicz-Kozaryn, Kozioł, Rafalski, Gajewczyk, Pietrzyk, Bieńkowski

Bramki:
28 min. Kittay as. Dudkiewicz
33 min. Kozioł

Miejsce: Stadion Polaru - Zakrzów
Czas: godz. 15:30 (zbiórka o 14:30)
Stroje: meczowe czerwone Errea