Terenowa Liga Młodzików - 6 kolejka (07.05.2016)

[RELACJA]

WYGRANA 4:0 Z OLYMPIC WROCŁAW W SZÓSTEJ KOLEJCE TLM!

Pięknie dziś zagrali nasi chłopcy! Od pierwszego do ostatniego gwizdka zdominowali starszego przeciwnika, nie pozwalając mu zbyt często na wyjście z własnej połowy. Nie tylko wysoki i skuteczny pressing mógł się jednak podobać. Nasi młodzi piłkarze przeprowadzili również sporo bardzo widowiskowych i ciekawych akcji, które (na szczęście dla rywala) tylko czterokrotnie skończyły się zdobyciem bramki.

Z każdym meczem co raz wyraźniej widać efekty jesienno-zimowej pracy z trenerem Michałem. Na sali i na mniejszych boiskach nie zawsze wychodziło jak trzeba. Na dużym boisku nasi zawodnicy po prostu wiedzą co mają robić. I robią to nie tylko dobrze ale i bardzo efektownie! Gratulacje dla chłopaków i dla trenera - warto było dzisiaj przyjść na taki mecz!

Spotkanie rozegraliśmy na głównej płycie stadionu na Zakrzowie. Co prawda boisko czasy świetności ma już dawno za sobą ale i tak jest w lepszym stanie niż wiele innych, na których dotychczas mieliśmy okazję grać. Dzisiaj boisko nie przeszkadzało w dobrej grze!

Bramki:
7 min. Maścianica as. Czaplicki
14 min. Maścianica
32 min. Czaplicki as. Hnat
59 min. Maścianica

FCWA dumnie reprezentowali:
Burda, Okulicz-Kozaryn, Kozioł, Truszczyński, Marczak, Maścianica, Pietrzyk, Michnowski, Bieńkowski, Chicote, Kruk, Tokarski, Czaplicki, Hnat, Lisowski

Miejsce: Stadion Polaru - Zakrzów
Czas: godz. 10:30 (zbiórka o 9:30)
Stroje: meczowe czerwone Errea