Terenowa Liga Młodzików - 4 kolejka (23.04.2016)

[RELACJA]

ZWYCIĘSTWO 5:2 (4:0) W CZWARTEJ KOLEJCE TERENOWEJ LIGI MŁODZIKÓW!

Dzisiaj o godzinie 11:00 na stadionie MCS Leśnica rozegraliśmy wyjazdowy mecz z drużyną Błękitnych Jerzmanowo.
Spotkanie od pierwszych sekund potoczyło się po naszej myśli. Przeciwnik został zepchnięty do głębokiej defensywy i dzięki wysokiemu pressingowi już w trzeciej minucie meczu udało się nam zdobyć pierwszą bramkę!
Szybko zdobytego prowadzenia nie oddaliśmy do końca meczu i w pierwszej połowie zdobyliśmy jeszcze trzy gole.

W drugiej części mecz był bardziej wyrównany. Błękitni zdobyli dwie bramki a nasi chłopcy długo nie mogli skonstruować dogodnej sytuacji strzeleckiej. Ostateczny wynik ustalił Kuba Maścianica, który w ostatnich minutach meczu strzelił swoją czwartą dzisiaj bramkę.

Obie ekipy musiały przez cały mecz mierzyć się nie tylko z zawodnikami z przeciwnej drużyny ale także z fatalnym boiskiem. Na dziurach i nierównościach piłka skakała i często zmieniała swój tor, co bardzo utrudniało grę i zepsuło sporo ciekawych akcji obydwu drużynom.
Ze względu na kontuzję Mikołaja Gołojucha w dzisiejszym spotkaniu na bramce stanął Michał Lisowski z rocznika 2003. Dziękujemy za pomoc!

FC Wrocław Academy reprezentowali:
Gajewczyk, Pietrzyk, Bieńkowski, Majkutewicz, Michalczyk, Czaplicki, Maścianica, Kozioł, Szalewicz, Chicote, Truszczyński, Marczak, Burda, Kamiński

Bramki:
3 min. Maścianica as. Czaplicki
16 min. Maścianica
19 min. Maścianica
29 min. Chicote
56 min. Maścianica as. Truszczyński

Miejsce: Stadion MCS Leśnica, ul. Kosmonautów 320
Czas: godz. 11:00 (zbiórka o 10:00)
Stroje: meczowe czerwone Errea