Terenowa Liga Młodzików - 2 kolejka (09.04.2016)

[RELACJA]

WYGRYWAMY 5:0 (3:0 PO PIERWSZEJ POŁOWIE) Z WKS ŚLĄSK II WROCŁAW W DRUGIEJ KOLEJCE TERENOWEJ LIGI MŁODZIKÓW!!!

Co to był za mecz! Wszyscy nasi zawodnicy stawili się punktualnie godzinę przed pierwszym gwizdkiem - był więc czas na ostatnie wskazówki trenera Michała. Chłopcy wybiegli z szatni na boisko bardzo zmotywowani i gotowi do walki. Po raz pierwszy wszyscy wystąpili w nowych czerwonych strojach Errea.
Od pierwszych minut nasi młodzi piłkarze zastosowali wysoki pressing i nie pozwolili starszym przeciwnikom na wyjście ze swojej połowy. I tak było od pierwszej do ostatniej minuty spotkania! Przewaga FC Wrocław Academy była wyraźna przez cały mecz. Sporadyczne kontrataki Śląska szybko kończyły się interwencjami naszej linii obrony a precyzyjnie wyprowadzane piłki w kierunku połowy przeciwnika dały nam wysokie zwycięstwo 5:0!
Oby tak dalej! Gratulacje chłopcy! Gratulacje Trenerze!