Radwanice Cup w Dzień Dziecka

W niedzielę czyli w Dzień Dziecka rozegraliśmy turniej daleko za miastem - w Radwanicach. Już po raz drugi. Po niezbyt udanej sobocie mieliśmy nadzieję na lepsze granie i przede wszystkim na poprawę humorów zarówno wśród chłopców jak i trenera i rodziców . Jak się okazało po wczorajszych smutkach, porażkach i niepowodzeniach prawie nie zostało śladu. Wszyscy chłopcy rozegrali wspaniałe mecze a wszyscy TRZEJ trenerzy byli zadowoleni ze swoich podopiecznych. Kto był ten wie :)
Pierwsza drużyna zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie, druga - drugie! Niezły wynik!

Ze spraw wokół piłkarskich:
- zadebiutowały nowe bannery FC Wrocław - wisiały dwa po dwóch stronach boiska. Mam wrażenie że wszyscy je zauważyli a wielu będą się śniły. Jednym słowem - byliśmy widoczni!
- tym razem własnego grilla nie organizowaliśmy ale stolik i rozkładane krzesełka się ponownie sprawdziły. Koniecznie musimy sobie kupić tych krzesełek więcej.
- turniej miał się zacząć o 9:00 jednak ze względu na brak dwóch drużyn harmonogram i godziny rozpoczęcia oraz zakończenia uległy zmianom
- po raz kolejny mieliśmy do czynienia z niezwykle chamskim i agresywnym graniem zawodników z pierwszej drużyny organizatora. Dla mnie zupełnie niezrozumiałe. No może zrozumiałe patrząc na zachowanie rodziców tych chłopców. Dobrze że mecz wygraliśmy.
- na mecze zawsze przyjeżdżamy w strojach podanych wcześniej na stronie!
- zaliczyliśmy parę tzw. niedojazdów - pamiętajcie - o nieobecnościach informujemy trenera poprzedniego dnia! Ułatwi to ewentualne roszady ze składami lub strojami.

Przejdźmy zatem do sedna. Mecze...
W zawodach uczestniczyli chłopcy z roczników 2005 i młodsi (granie na boiskach A i B) oraz chłopcy z rocznika 2007 i młodsi. Nasi zawodnicy oczywiście w starszych grupach :)
Graliśmy w składach 4+1, mecze po 15 minut. Mimo braku klasyfikacji końcowej w meczach które kończyły się remisem odbywały się dogrywki wg, tzw. systemu szwedzkiego (co minutę schodzi jeden zawodnik z każdej drużyny - granie do "złotej bramki").
Nie będę już nic więcej dodawał od siebie. Teraz czyste wyniki.

FCWA I - Grupa 1
Rywale: MKS Oława, Kolektyw Radwanice I, Nysa Kłodzko, Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kadra: Kwiecień, Michalczyk, Gajewczyk, Okulicz-Kozaryn, Pietrzyk, Łyszkiewicz, Kamiński, Stefanowicz, Zender
Bramki: Pietrzyk, Gajewczyk, Zender x4, Okulicz-Kozaryn x4, Stefanowicz x9,