OLM: 2 kolejka - FCWA - Śląsk II Wrocław SA (10.09.2017)

W OKRĘGOWEJ LIDZE MŁODZIKÓW WYGRYWAMY DZISIAJ ZE ŚLĄSKIEM II WROCŁAW SA 3:2!

To było bardzo trudne spotkanie. Chłopcy rozpoczęli mecz w dziewięciu zawodników i nie mieli zmian. Sytuacja wymagała więc od trenera i drużyny sporego zaangażowania i poświęcenia. Dodatkowo na bramce stanął zawodnik z pola - Wiktor Rafalski (bardzo dobry mecz!), który zastąpił chorego Kacpra Zyberta. W drugiej połowie dopadło nas kolejne nieszczęście – Igor Tokarski musiał zejść z boiska z powodu kontuzji…. Kończyliśmy więc mecz w ósemkę…

Spotkanie udało się jednak wygrać 3:2, mimo że przegrywaliśmy po pierwszej połowie 1:2. Brawo za postawę i walkę do samego końca!!!
Wszystkie trzy bramki zdobył Bartek Kruk (po jednej asyście zaliczyli Erwin Franieczek oraz Szymon Pietrzyk). Brawo!!!

Kadra: Rafalski, Tokarski, Pietrzyk, Michnowski, Słowikowski, Franieczek, Folga, Hnat, Kruk

Ze względu na spory napływ nowych chłopców, począwszy od tej kolejki, nasza drużyna brać będzie udział w rozgrywkach I DLM oraz OLM. Kadry na poszczególne mecz ligowe będą każdorazowo wybierane przez trenera. Wyjątkowo dzisiaj (z przyczyn formalnych) oba mecze rozgrywamy jeszcze w okrojonych składach.

Informacja dotycząca powołań na mecze DLM oraz OLM:
Ze względu na zaistniałe tymczasowe problemy z transferem nowych zawodników do FC Wrocław Academy, w zbliżającej się kolejce dwóch zawieszonych wcześniej zawodników (w drodze wyjątku) otrzymało powołanie do OLM. Ze względu na w/w utrudnienia składy naszych drużyn liczą 11 zawodników (DLM) oraz 9 (OLM). Sytuacja jest wyjątkowa i mamy nadzieję, że w kolejnej rundzie ligowej, w każdej drużynie liczba chłopaków będzie zgodna z założeniami trenera.
​Damy radę!

Miejsce: Niskie Łąki
Godzina: 13:00 (zbiórka 12:00)
Stroje: 2 komplety meczowe plus koszulki treningowe na rozgrzewkę
Zawodnicy muszą mieć ze sobą wodę!!​

UWAGA! W niedzielę we Wrocławiu w godzinach 7-15 odbywa się maraton. W tych godzinach (prawdopodobnie również później) poruszanie się po mieście będzie bardzo utrudnione. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę planując podróż na mecz.