Obóz zimowy 2018

[AKTUALIZACJA 25.01 - KRÓTKI RAPORT Z OBOZU ORAZ ZDJĘCIA]

Nasi chłopcy od soboty bardzo ciężko trenują. Treningi odbywają się głównie na boiskach ale zawodnicy mają również zajęcia na hali, zajęcia teoretyczne w sali multimedialnej oraz relaksują się na basenie.

W trakcie obozu rozegrali trzy sparingi. Z goniącą grupą rocznika 2004 uzupełnioną paroma zawodnikami z grupy wiodącej nieznacznie przegrali 2:3. Z czeskim Slovanem Brumov wygrali 9:2 (czeski zespół na zdjęciach w żółtychkoszulkach). Dzisiaj wieczorem natomiast pokonali Orzeł Ząbkowice 8:3 (na zdjęciach drużyna w niebieskich strojach)! Brawo chłopaki!

Obóz niestety powoli zbliża się ku końcowi - w sobotę powrót najprawdopodobniej około godziny 10:00.

Zdjęcia z obozu TUTAJ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obóz zimowy roczników: 2005, 2004, 2003 (II zespół) w terminie 20.01.2018- 27.01.2018 w Nowej Rudzie.

Koszt całkowity to 900 zł. I rata- 400 zł płatna do 15.12.2017 na konto Fundacji FC Wrocław Academy (prosimy nie wpłacać na konto na które przelewamy składki!). Dane do przelewu na www.fcwroclaw.pl w zakładce Kontakt.
Całość za obóz płatna najpóźniej do 10.01.2018.

Dokumenty dot. obozu należy pobrać, wypełnić i przekazać trenerowi prowadzącemu maksymalnie w dniu wyjazdu http://fcwroclaw.pl/karty-obozowe-i-regulaminy-2/
Na karcie obozowej jest błąd - opłata za obóz to 900 zł!

Wyjazd o godz. 10:00 ul. Mickiewicza (parking)
Wszyscy zawodnicy są obowiązkowo ubrani w dresy klubowe i kurtki klubowe zimowe !!!

Powrót po śniadaniu (trener będzie wysyłał smsy).

Niezbędne dokumenty:
- karta obozowa i regulamin (wypełnione i podpisane oddajemy w dniu wyjazdu)
- ważne badania lekarskie
- legitymacja szkolna

Co zabieramy:
- wszystkie rzeczy FC Wrocław (dres, stroje, koszulki treningowe, getry, ortaliony, kurtki zimowe)
- obuwie do trenowania (korki, szutry, halówki)
- ochraniacze
- rolery !!!
- rzeczy na basen
- ciepłe ubrania i inne rzeczy osobiste
- czapki, kominy, rękawiczki
- zeszyt i długopis

Z telefonów chłopcy będą korzystać w porach wyznaczonych przez trenera.

Jeśli, któryś z chłopców bierze na stałe lekarstwa proszę je opisać i przekazać trenerowi na zbiórce z pełną informacją o nich, na co są, jakie dawkowanie (chłopcy nie mają prawa przyjmować sami nawet wit c). W kartach obozowych należy umieścić informacje o wszelkich alergiach czy chorobach. Po obozie zostanie przeprowadzona selekcja i wyłoniona nowa, mniej liczna kadra grupy wiodącej. Zawodnicy którzy nie wejdą do kadry zostaną przesunięci do grupy goniącej.