II Dolnośląska Liga Młodzików - 6 kolejka (09.10.2016)

W SZÓSTEJ KOLEJCE II DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW REMISUJEMY NA WYJEŹDZIE 3:3 (0:1) Z AS MILICZ

Z drużyną z Milicza mieliśmy okazję zagrać mecz sparingowy pod koniec sierpnia. W tamtym spotkaniu przeciwnik dominował - dzisiaj to nasza drużyna zaprezentowała się lepiej.

W pierwszej bardzo udanej połowie spotkania mieliśmy znaczną przewagę, w drugiej wkradło się trochę nerwowości i zaczęliśmy popełniać więcej błędów.

Bardzo cieszy fakt, że z kolejki na kolejkę poprawiamy jakość naszej gry. Chłopcy czują się znacznie pewniej i co ważne grają nie tylko dobrą piłkę ale również coraz bardziej skuteczną.

Gratulacje dla całej drużyny i trenera za dzisiejszą postawę! Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w przyszłym tygodniu.

Przebieg gry (AS Milicz - FCWA):
0:1 Kmiecik
0:2 Kasperski
1:2 bramka samobójcza
1:3 Jakóbczyk as. Czaplicki
3:3 bramka samobójcza

Czas: 10:00 (zbiórka 9:00)
Miejsce: Sułów k/ Milicza (mapka niżej)