(G) Turniej Kami-Pol Trophy w Trzebnicy (19.03.2016)

[RELACJA]

IV MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY NA TURNIEJU KAMI-POL TROPHY KAT. ORLIK W TRZEBNICY! FC! FCW! FC WROCŁAW!! AUU!!!!

Pierwszy w tym sezonie turniej na dworze rozegrano na Stadionie Miejskim w Trzebnicy. Szesnaście drużyn rywalizowało w dwóch grupach. Nasz klub reprezentowała jedna drużyna z grupy goniącej.

W fazie grupowej nasi zawodnicy przegrali tylko w pierwszym spotkaniu - w pozostałych meczach byli nie do pokonania! Jedna porażka i sześć zwycięstw dały drugie miejsce w grupie i w efekcie w fazie finałowej drużyna FC Wrocław Academy zagrała o trzecie miejsce z Olympic Wrocław. Niestety nasi chłopcy musieli uznać wyższość przeciwników i ostatecznie zajęli bardzo wysokie 4-te miejsce w turnieju!
Zawody wygrała drużyna Stali Brzeg.

Dodatkowym naszym sukcesem była nagroda dla Najlepszego Bramkarza turnieju, którą otrzymał Radek Żelezny! Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został wybrany Dorian Kamiński. Gratulacje! Za dzisiejszą postawę słowa uznania należą się jednak wszystkim naszym piłkarzom!

Mecze:
FCWA - Polonia Trzebnica I 1:3
FCWA - Energetyk Siechnice 5:1
FCWA - Lotnik Jeżów Sudecki 2:0
FCWA - Sporting Wrocław 3:2
FCWA - Zorza Pęgów 1:0
FCWA - Polonia Trzebnica IV 7:0
FCWA - Olimpia Żerniki Wr. 3:0 (walkower)
mecz o trzecie miejsce FCWA - Olympic Wrocław 0:4

Wszystkie wyniki: MEINTURNIERPLAN

Kadra:  Kamiński, Adamowicz, Gruszczyński, Łapka, Sabała, Kittay, Sinicki, Żelezny, Zender, Lewandowski, Kozłowski, Trojanowski

__________________________________________________________________________________________________________________________

Data / czas:
19.03.2016, godz. 9:00 - 16:30 (zbiórka 8:15)

Miejsce:
Fair Play Arena, ul. Sportowa 1, Trzebnica (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

Stroje:
Czerwone stroje meczowe

Koszt:
250 zł od drużyny (w cenie obiad)

System rozgrywek:
16 drużyn podzielonych na dwie grupy, w grupach obowiązuje system gry "każdy z każdym". Mecze będą się odbywać jednocześnie na dwóch boiskach. Faza finałowa wg. harmonogramu.

Zgłoszone drużyny:
Polonia Trzebnica (dwie drużyny), Lotnik Jeżów Sudecki, FC Wrocław Academy, Zorza Pęgów, Energetyk Siechnice, AP Free Kids, AP Chojnik Jelenia Góra, BTP Stal Brzeg, Stal Brzeg, Łużyce Lubań, Olympic Wrocław, Forza Wrocław, Sporting Wrocław, KP Bór Oborniki Śląskie

Czas gry / ilość zawodników:
drużyny 12-to osobowe
6+1
REGULAMIN

Więcej szczegółów pod tym adresem: https://www.facebook.com/events/407282586108918/

Dodatkowe atrakcje:

1. Stanowisko IPM SPORT - http://ipmsport.pl/
Jest to firma która w ramach prezentacji produktu dokona darmowych testów sprawności dla wybranych zawodników. Szczegóły będzie można poznać przy stoisku firmowym.

2. 50% zniżki na AQUAPARK w Trzebnicy- http://trzebnicazdroj.eu/1/strona-glowna.html
Dzięki współpracy z Trzebnickim Parkiem zdrój oferujemy wejście na 2 godziny do Aquaparku dla każdego dziecka w cenie 7zł (normalna cena biletu to 19zł!). Jeśli wejść na basen decyduje się trener razem z grupą 10+ osób trener wchodzi gratis i jest opiekunem grupy. Jeśli trener musi wracać ale są chętni rodzice dziecka aby zostać z nim w parku wodnym na hasło: TURNIEJ POLONIA TRZEBNICA przy kasie dziecko wchodzi na umówiona cenę 7zł natomiast rodzic w normalnej cenie. UWAGA ZNIŻKA OBOWIĄZUJE 19 i 20 MARCA WIĘC OBA DNI TURNIEJOWE!