(G) Turniej Gryf Cup w Świdnicy (17.01.2016)

[RELACJA TRENERA WOJTKA]

W niedzielę drużyna FC Wrocław Academy z grupy goniącej zajęła szóste miejsce na turnieju Gryf Cup dla rocznika 2005.

Poniżej relacja trenera Wojtka:
Od Niedzielnego poranka trwały zmagania dziesięciu drużyn z całego województwa Dolno śląskiego na turnieju Gryf Cup a udział w nim zaznaczyła również drużyna FC Wrocław Academy z grupy goniącej. Mimo silnej obsady turnieju chłopcy pokazali charakter w każdym meczu. Większość czasu, który spędziliśmy na boisku halowym w Świdnicy to udane tworzenie akcji od bramki, liczne pojedynki 1 na 1 oraz ambicja zespołu FC Academy. Niestety przy takim stylu gry zespołu, który próbuje grać w piłkę ciężko ustrzec się błędów a mocni i dobrze dysponowani przeciwnicy bezlitośnie je wykorzystują. Cieszy fakt, że jako jedyny zespół w turnieju wystąpiliśmy bez stałego bramkarza i wcale nie było to naszym problemem. Ktokolwiek nie pojawił się między słupkami spisywał się znakomicie i wykorzystywał wszystkie swoje atuty gry w polu na pozycji bramkarza. Ostatecznie przegrywamy rywalizacje o finał podczas ostatniego meczu w grupie ze Śląskiem Wrocław bilansem bramkowym (mała tabela) po stracie gola z uderzenia za połowy boiska w ostatniej minucie meczu (warto przypomnieć, że nasi bramkarze grają bardzo wysoko). Niestety feralna ostatnia minuta spotkania podłamuje trochę nasz zespół i bezskutecznie walczymy o miejsce 5 w meczu pocieszenia z AP Świdnica. Chłopcom z grupy goniącej życzymy aby z każdym kolejnym meczem zyskiwali ważne doświadczenia na boiskach i już za jakiś czas bez kompleksów mierzyli się tak jak na tym turnieju z zespołami z całej Polski.

Wyniki: WERSJA NA KOMPUTER / WERSJA NA TELEFON

Zgłoszone drużyny:
FC Wrocław Academy, Gryf Świdnica, WKS Śląsk Wrocław (x2), APN Nowa Ruda, Lechia Dzierżoniów, AP Świdnica, Victoria Świebodzice, Chojnik Jelenia Góra, Falubaz Zielona Góra

______________________________________________________________________________________

[POZOSTAŁE INFORMACJE]

Data / czas:
17.01.2016, godz. 9:00 - 15:00

Miejsce:
Hala Zawiszów, ul. Galla Anonima, Świdnica

Koszt:
250 zł od drużyny

System rozgrywek:
10 drużyn podzielonych na 2 grupy. W grupach obowiązuje system gier „ każdy z każdym”. W drugiej fazie mecze o miejsca, półfinały oraz finał.

Czas gry / ilość zawodników:
4 + bramkarz