FC Wrocław Academy Cup - Play for fun! (11.02.2017)

BARDZO UDANY TURNIEJ FC WROCŁAW ACADEMY CUP!

W dzisiejszych zawodach wystartowały dwie nasze drużyny. Mimo że to początek ferii frekwencja dopisała – zagrali prawie wszyscy zawodnicy!
Zgodnie z hasłem turnieju „Play for fun” nie prowadzono klasyfikacji końcowej. Zawodnicy i mieli okazję zmierzyć się z silnymi przeciwnikami i sporo się nauczyć bez patrzenia w tabelę i aktualnie zajmowane miejsce. Celem nadrzędnym była więc nauka i dobra zabawa! Mimo tego wszystkie mecze były bardzo zacięte i pełne emocji. Nasi chłopcy pokazali dużo dobrej gry i śmiało możemy stwierdzić, że ciężkie zimowe treningi na dworze przynoszą doskonałe efekty!

Teraz zawodnicy mają tydzień wolnego a już w następną sobotę jadą na zimowy obóz do Nowej Rudy!

Drużyna w czerwonych strojach:
FCWA – Polonia Wrocław 1:1 (bramka Kruk)
FCWA – Start Namysłów 2:0 (bramki Rafalski, Hnat)
FCWA – Falubaz Zielona Góra 2:3 (bramki Kruk x2)
FCWA – FCWA II 0:5
FCWA – Olympic Wrocław 3:3 (bramki Bieńkowski, Kruk, Tokarski)

Drużyna w granatowych strojach:
FCWA II – Falubaz Zielona Góra 3:3 (bramki Mirga as. Kmiecik, Jakóbczyk, Czaplicki)
FCWA II – Olympic Wrocław 5:5 (bramki Majkutewicz, Kmiecik as. Czaplicki, Czaplicki, Jakóbczyk x2)
FCWA II – Start Namysłów 4:1 (bramki Kmiecik as. Michalczyk, Michalczyk, Kmiecik, Pietrzyk as. Majkutewicz)
FCWA II – FCWA 5:0 (bramki Mirga x2, Kmiecik, Michalczyk, Majkutewicz)
FCWA II – Polonia Wrocław 6:3 (bramki Kmiecik x2, Michalczyk, Mirga, Jakóbczyk, Czaplicki)