Falubaz Toyota Cup 2015 w Nowej Soli (13.12.2015)

[RELACJA]

W turnieju wzięła udział jedna drużyna FC Wrocław Academy.
Rundę grupową skończyliśmy na 4-tym miejscu. W fazie finałowej (grupa złożona z drużyn z miejsc trzecich i czwartych z obydwu grup) chłopcy walczyli więc o miejsce piąte w całym turnieju. Po remisie, przegranej i wygranej ostatecznie jednak zajęliśmy szóste miejsce. Warto podkreślić, że turniej był bardzo mocno obsadzony. Zwycięstwo 4:2 w pierwszym z dwóch meczy z Pogonią Szczecin (jedna z najlepszych drużyn w kraju - brązowy medalista V Międzynarodowego turnieju Sokolika z czerwca br.) może cieszyć. Remis z AP Śląsk Wrocław (drugie miejsce na dzisiejszym turnieju) również nastraja optymistycznie. Chłopaki grali dzisiaj na najwyższym poziomie. Gra mogła się podobać. Nawet bardzo podobać. Zabrakło naprawdę niewiele, żeby wejść do grupy walczącej o miejsca 1-4 w całym turnieju.

Skład:
Gołojuch, Pietrzyk, Gajewczyk, Hnat, Okulicz-Kozaryn, Burda, Czaplicki, Michalczyk

Nasze mecze:
Grupowe (miejsce 4-te w grupie)
FCWA - Stilon Gorzów 1:2 (Michalczyk)
FCWA - AP Reissa Jarocin 4:0 (Michalczyk, Czaplicki as. Burda, Michalczyk, Burda as. Pietrzyk)
FCWA - AP Reissa Poznań 2:3 (Hnat as. Michalczyk, Hnat (k))
FCWA - AP Śląsk Wrocław 3:3
FCWA - Pogoń Szczecin 4:2 (Czaplicki, Czaplicki, Hnat, Okulicz-Kozaryn as. Hnat)
Finałowe (o miejsca 5-8):
FCWA - Falubaz Zielona Góra 5:3 (Hnat, Czaplicki as. Gołojuch, Michalczyk, Michalczyk, Okulicz-Kozaryn as. Pietrzyk)
FCWA - Pogoń Szczecin 2:3 (Hnat as. Burda, Hnat)
FCWA - KS Polkowice 2:2 (Czaplicki as. Pietrzyk, Czaplicki)
Do wyłonienia zdobywcy 6-tego miejsca konieczne były karne (a w zasadzie pojedynek 1x1 bramkarza z zawodnikiem). Mikołaj obronił dwa rzuty a Oli Burda pewnie strzelił gola co dało nam zwycięstwo.

Wyniki: RUNDA WSTĘPNA / RUNDA FINAŁOWA

Relacja na stronie organizatora: http://www.akademiafalubaz.pl/-2812
Relacja na stronie lubuskiego ZPN: http://www.lubuskizpn.pl/81-aktualnosci/1340-toyota-falubaz-cup-2015-relacja.html
Losowanie grup: https://www.youtube.com/watch?v=nxDQ3K772fY
__________________________________________________________________________________________________________

POZOSTAŁE INFORMACJE

Data / czas:
13.12.2015, godz. 10.00 - 16.00 (zbiórka 9.30)

Miejsce:
Nowa Sól, ulica Piłsudskiego 61 (hala sportowa CKZiU „Elektryk”)

Koszt:
Wpisowe opłaca organizator. Ciepły posiłek w cenie 10 zł.

System rozgrywek:
• W turnieju bierze udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy po 6 drużyn.
• W fazie wstępnej grupowej drużyny grają systemem „każdy z każdym”, w przypadku remisu zarządzane są rzuty karne.
• Za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt i za porażkę 0 punktów.
• Po zakończonych rozgrywkach w fazie wstępnej grupowej, drużyny rozegrają mecze wg schematu:

Drużyny, które zajęły w fazie wstępnej miejsce 1 i 2 awansują do grupy finałowej A, która będzie rywalizowała o miejsca 1-4 systemem „każdy z każdym”.
Drużyny, które zajęły w fazie wstępnej miejsce 3 i 4 awansują do grupy finałowej B, która będzie rywalizowała o miejsca 5-8 systemem „każdy z każdym”.
Drużyny, które zajęły w fazie wstępnej miejsce 5 i 6 awansują do grupy finałowej C, która będzie rywalizowała o miejsca 9-12 systemem „każdy z każdym”.

Czas gry / ilość zawodników / regulamin:
4 + bramkarz (drużyna składa się z 12 zawodników)
2 boiska o wymiarach 30x20 (na dwóch połączonych ze sobą salach) z bramkami o wymiarach 3,90 x 1,70)
Regulamin turnieju