Turniej MicoCup w Brzegu Dolnym (23-24.09.2017)

KOŃCZYMY TURNIEJ MICOCUP W BRZEGU DOLNYM NA BARDZO DOBRYM PIĄTYM MIEJSCU

To był niezwykle udany weekend w wykonaniu naszych chłopaków. Po dwóch dniach zmagań możemy śmiało powiedzieć, że mamy naprawdę niezłą ekipę zdolną do rywalizacji i równej gry z najlepszymi drużynami z Polski!

Wczoraj wygraliśmy z Jagiellonią Białystok i Górnikiem Zabrze oraz zremisowaliśmy z Pogonią Szczecin. Dzisiaj bezbramkowo zremisowaliśmy z Lechem Poznań i Zagłębiem Lubin! To naprawdę spory sukces!

Dzisiaj oprócz wspomnianych remisów ulegliśmy zwycięzcy turnieju Pogoni Szczecin 0:4 oraz Jagiellonii Białystok 0:3, która zajęła drugie miejsce.

Brawo chłopcy i brawo trenerze! Jesteśmy z Was niesamowicie dumni!!

Gratulujemy wszystkim przeciwnikom wspaniałej gry oraz dziękujemy gospodarzom bardzo udanej organizacji zawodów!

Końcowa klasyfikacja:
1. POGOŃ SZCZECIN
2. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3. LECH POZNAŃ
4. ZAGŁĘBIE LUBIN
5. FC WROCŁAW ACADEMY
6. LECHIA GDAŃSK
7. LEGIA WARSZAWA
8. ŚLĄSK WROCŁAW
9. GÓRNIK ZABRZE
10. AP BRZEG DOLNY

Sobota 23.09
REWELACYJNA POSTAWA NASZYCH CHŁOPAKÓW NA TURNIEJU MICOCUP W BRZEGU DOLNYM

Zajmujemy pierwsze miejsce w grupie A tuż przed Jagiellonią Białystok i Pogonią Szczecin!
Jutro zagramy w finałowej grupie razem z Lechem Poznań, Zagłębiem Lubin i ponownie z Jagiellonią i Pogonią! Będzie dużo trudniej niż dzisiaj. Wierzymy jednak w naszą drużynę, która dzisiaj pokazała ogromną wolę walki i naprawdę niezłe umiejętności piłkarskie!

FC! FCW! FC Wrocław Auuuu!

Nasze dzisiejsze mecze:

FCWA - AP Brzeg Dolny 2:1 (Michalczyk as. Okulicz-Kozaryn, Okulicz-Kozaryn as. Michalczyk)

FCWA - Pogoń Szczecin 1:1 (Zawada)

FCWA - Jagiellona Białystok 2:1 (Kruk, Czaplicki as. Kruk)

FCWA - Górnik Zabrze 3:0 (Czaplicki as. Majkutewicz, Mirga, Kruk)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki (sobota):

Wyniki (niedziela):

Kadra: Gołojuch, Okulicz-Kozaryn, Majkutewicz, Słowikowski, Jakóbczyk, Michalczyk, Czaplicki, Kasperski, Kruk, Zawada, Burda, Bieńkowski, Mirga, Franieczek

Zbiórka na miejscu w sobotę o godz. 14:45, w niedzielę o godz. 9:00 (ul. Kolejowa 1, Brzeg Dolny). SMS-em należy dać znać trenerowi jak lub z kim chłopcy dojadą. Bierzemy dwa komplety strojów, dwa komplety obuwia, legitymację oraz badania!

W sobotę kończymy ok. 20:00. W niedzielę oficjalne zakończenie planowane jest na 15:15.

Informacje dotyczące turnieju

Najlepsi zawodnicy młodego pokolenia, przedstawiciele akademii piłkarskich największych klubów Ekstraklasy i niepowtarzalna atmosfera piłkarskiego święta. Już 23 i 24 września na obiektach KHS Rokita w Brzegu Dolnym odbędzie się MicoCup 2017 – pierwszy i jedyny w swoim rodzaju turniej drużyn z rocznika 2005.

Do rywalizacji na dolnobrzeskich boiskach włączą się futbolowi adepci z lokalnych szkółek piłkarskich oraz reprezentanci czołowych polskich drużyn: AP Brzeg Dolny, FC Wrocław Academy, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ

Harmonogram turnieju

Turniej rozpoczynamy o godzinie 15.30. Wszystkie mecze odbywać się będą na Stadionie Miejskim przy ul. Kolejowej 1 Brzeg Dolny.
Wszystkie drużyny w dniu 23.09.2018 proszone są o przybycie na Stadion najpóźniej o godzinie 15.00.
Drugi dzień turnieju rozpoczynamy o 10.00 drużyny proszone są o przybycie na Stadion przy ul. Kolejowej do godziny 9.30

TERMINARZ SPOTKAŃ GRUPY A

19.00 LECHIA – LECH
19.30 ŚLĄSK – ZAGŁĘBIE