Sparing z Lechią Dzierżoniów (26.10.2014)

W sobotę 26.10.2014 zawodnicy FC Wrocław Academy 2005 "A" rozegrali kolejny wyjazdowy mecz sparingowy. Tym razem naszym rywalem była Lechia Dzierżoniów.
Lechia nigdy nie była łatwym przeciwnikiem. Nie inaczej było tym razem - jednak tylko na początku. Z każdą kolejną "połówką" nasi zawodnicy pokazywali się z coraz lepszej strony. Szczególnie przewaga widoczna była w meczach drugiej drużyny.
Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników za uczciwą grę. Wygraliśmy taktyką oraz umiejętnościami - nie były nam do tego potrzebne ani faule, ani nieustanne ciągnięcie przeciwników za koszulki.

Wspólny wynik obydwu drużyn to 12:7. Podejrzewam jednak że w przypadku meczy o punkty ten wynik byłby dużo lepszy :).

Każda z drużyn zagrała po 3 mecze 20-to minutowe. Dzisiaj bardzo krótko - wyniki i strzelcy :)

FCWA I 5:5 (1:3, 2:0, 2:2)
Bramki: Chicote x2, Pietrzyk x2, Hnat x1
Asysty: Okulicz-Kozaryn x1, Tokarski x1

FCWA II 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
Bramki: Łyszkiewicz x3, Zender x1, Basiński x1, Stefanowicz x1, br. samobójcza x1
Asysty: Kozioł x1, Zender x1

Ze spraw poza sportowych - ogromne podziękowania należą się Leszkowi - tacie Jędrka Hnata, który wrócił się z trasy po Mikołaja, którego auto nawaliło z rana. Dzięki!
Proszę również rodziców chłopców, którzy jadą z innymi rodzicami o przygotowanie ich do podróży. Dzieci powinny mieć ze sobą prowiant (coś do picia oraz jedzenia) oraz jeżeli zdarza im się mieć nudności w podróży, powinny zażyć wcześniej odpowiednie tabletki!

GALERIA ZDJĘĆ ZE SPARINGU