zamknij reklamę

API CUP Zakopane 17-19.11.2017

API CUP Zakopane 17-19.11.2017

Turniej kończymy na szóstym miejscu po porażce 0:1 z Dunajcem Nowy Sącz.

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ > https://www.meinturnierplan.de/showit.php?id=1510868051&setlang=pl

GRUPA „A” GRUPA „B”
1. CFC HALYCHYNA LWÓW UKRAINA 1. FK LOKOMOTIVA TRNAVA SŁOWACJA
2. STF CHAMPION WARSZAWA 2. LECHIA DZIERŻONIÓW
3. SIARKA TARNOBRZEG 3. PSV ŁÓDŹ
4. URAN ŁUKOWICA 4. AP CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI
5. APMT POLSKA 2005 5. DUNAJEC NOWY SĄCZ
6. FA JĘDRZEJÓW 6. AP GOAL NAWOJOWA
7. STAL MIELEC 7. RAKÓW CZĘSTOCHOWA
8. RODŁO OPOLE 8. ODRA OPOLE
9. WIDOK SKIERNIEWICE 9. FC WROCŁAW ACADEMY


Turniej odbywa się równolegle na dwóch boiskach. Boisko nr 1 to stare boisko przy API, boisko nr 2 znajduje się ok. 300 metrów po drugiej stronie ulicy. Większość spotkań grupowych gramy na boisku nr 2. Mecze po zmroku odbywają się na starym boisku - na nowym nie ma oświetlenia.

Piątek 17.11
21:00-21:26 – FK LOKOMOTIVA TRNAVA – FC WROCŁAW ACADEMY 0:2 (br. samobójcza, Zawada)
Fragment meczu na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6JALZ4k-ft4
15:30-15:56 – ODRA OPOLE – FC WROCŁAW ACADEMY 1:0
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=dAGCpSBS1DM
19:30-19:56 – FC WROCŁAW ACADEMY – PSV ŁÓDŹ 0:2
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=MtG4pLVkZuQ

Sobota 18.11
09:00-09:26 – RAKÓW CZĘSTOCHOWA – FC WROCŁAW ACADEMY 1:2 (Kruk as. Okulicz-Kozaryn, Majkutewicz k.)
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=k9ZUCjTdlME
11:00-11:26 – AP CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI- FC WROCŁAW ACADEMY 0:0
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=JuyFK7yOcOU
13:00-13:26 – LECHIA DZIERŻONIÓW – FC WROCŁAW ACADEMY 0:3 (Furmankiewicz as. Zawada, Kruk k., Majkutewicz as. Gajewczyk)
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=BIuS7NwzaxE
15:00-15:26 – AP GOAL NAWOJOWA – FC WROCŁAW ACADEMY 0:0
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=MxJqyy1EpXQ
17:30-17:56 – DUNAJEC NOWY SĄCZ – FC WROCŁAW ACADEMY 0:0
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=HJWJIBw7j_U

Niedziela 19.11 Runda finałowa (mecze o miejsca 5-8)
10:00-10:26 - SIARKA TARNOBRZEG - FC WROCŁAW ACADEMY 0:2 (Michalczyk as. Burda, Majkutewicz)
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=xwJGl5eR03I
13:00-13:26 - FC WROCŁAW ACADEMY- DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:1
Mecz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=lHMSIWY8YQM

Pełny harmonogram >> TUTAJ


Sprawy organizacyjne:

1. Wyjazd

  • Zbiórka o godz. 4:45 (wyjazd 5:00) -ul. Słubicka koło nasypu kolejowego (MAPKA Z LOKALIZACJĄ TUTAJ)
    Miejsce zbiórki ze względu na lokalizację bazy parkingowej autokarówSMS Junior.

2. Koszty

  • 240 zł za turniej (w cenie 2 noclegi, wyżywienie, pobyt w parku wodnym Termy Gorący Potok)
  • 120 zł dojazd autokarem SMS Junior+120 zł od rodzica jeżeli również jedzie autokarem(koszt nieznacznie może ulec zmianie)

3. Pobyt

  • Piątek: Przyjazd planowany ok. 11:30-12:00. Po przyjeździe zakwaterowanie i obiad.Pierwszy mecz gramy o 14:30 - ostatni o 19:30.
  • Sobota: Pierwszy mecz o 9:00 - ostatni o 17:30. Po meczach kolacja i wyjazd autokarem do parku wodnego Termy Gorący Potok.
  • Niedziela: harmonogram meczy uzależnionyod zajętego miejsca w grupie. Zakończenie turnieju ok 15:00. Powrót do Wrocławia ok. 22:00 (ul. Słubicka).

4. Co zabieramy

  • 2 kpl. strojów klubowych, dresy klubowe, 2 pary butów do grania, odzież termalna, czapka, rękawiczki, ochraniacze, ortaliony
  • odzież zimowa (buty, kurtka - klubowa kto ma,szalik, czapka, rękawiczki itd)
  • sprzęt na basen
  • legitymacja oraz badania
  • niewielkie kieszonkowe
  • wałek do rolowania


Powołani zawodnicy:
Pyda, Gołojuch, Majkutewicz, Okulicz-Kozaryn, Jabłoński, Michnowski, Zawada, Furmankiewicz, Kruk, Michalczyk, Kasperski, Czaplicki, Burda, Pietrzyk, Bieńkowski, Gajewczyk

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości