Turniej Spring Cup 2017 - Nowa Ruda (11-12.03.2017)

TURNIEJ, TURNIEJ I PO TURNIEJU... :)

Spring Cup 2017 kończymy na piątym miejscu. W drugim dniu turnieju było trudniej ponieważ graliśmy z silniejszymi rywalami. Wszystkie mecze były jednak bardzo wyrównane. W każdym mieliśmy szansę na zwycięstwo jednak mimo usilnych starań tylko raz się udało :)
Dziękujemy chłopcom i trenerowi za emocje!!! FC! FCW! FC Wrocław Auuu!

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom turnieju za wspólną zabawę i sportową rywalizację, dzięki której każdy zawodnik podnosi swoje umiejętności i zdobywa cenne doświadczenie. Właśnie to w turniejach jest najważniejsze! Gratulujemy zwycięzcom - dobra robota! Poniżej ostateczna klasyfikacja turnieju.

Liga Mistrzów
1. SMS Łódź
2. AP Śląsk Wrocław r. 2006
3. Olympic Wrocław
4. Polonia-Stal Świdnica
5. FCWA

Liga Europy
1. Rekord Bielsko-Biała
2. Odra Opole
3. Miedź Legnica
4. Nysa Kłodzko
5. Bronowianka Kraków

Nasze dzisiejsze mecze:
FCWA – Polonia-Stal Świdnica 0:1
FCWA – Olympic Wrocław 0:3
FCWA – AP Śląsk Wrocław r. 2006 2:1 (bramki: Kruk as. Okulicz-Kozaryn, Czaplicki as. Kmiecik)
FCWA – SMS Łódź 0:1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BARDZO UDANY PIERWSZY DZIEŃ TURNIEJU SPRING CUP W NOWEJ RUDZIE ZA NAMI!

Dzisiejsze zmagania w fazie grupowej skończyliśmy na pierwszym miejscu z trzema zwycięstwami i jednym remisem. Wygrana dała nam awans do Ligi Mistrzów, w której jutro powalczymy o miejsca 1-5. W niedzielę pierwszy mecz gramy o 13:25 z Polonią-Stal Świdnica. Planowane zakończenie turnieju około godz. 17:15.

Nasze dzisiejsze mecze:
FCWA – Polonia-Stal Świdnica 1:0 (bramka Kmiecik as. Jakóbczyk)
FCWA – Miedź Legnica 0:0
FCWA – Nysa Kłodzko 2:1 (bramki: samobójcza oraz Okulicz-Kozaryn as. Michalczyk)
FCWA – Rekord Bielsko-Biała 4:1 (bramki: Mirga, Okulicz-Kozaryn as. Kmiecik, Jakóbczyk as. Kruk, Kruk as. Jakóbczyk)

Kadra:
Zybert, Gołojuch, Pietrzyk, Majkutewicz, Michnowski, Bieńkowski, Gajewczyk, Kmiecik, Michalczyk, Okulicz-Kozaryn, Jakóbczyk, Czaplicki, Mirga, Kruk

Wyniki wszystkich dzisiejszych spotkań:http://daa.pl/fcwa_springcup2017_dzien1

Harmonogram na jutro:http://daa.pl/fcwa_springcup2017_dzien2

Uczestnicy:
Grupa A (rano): FCWA, Polonia-Stal Świdnica, Nysa Kłodzko, Rekord Bielsko-Biała, Miedź Legnica
Grupa B (popołudnie): Odra Opole, Bronowianka Kraków, SMS Łódź, Olympic Wrocław, AP Śląsk Wrocław.